ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Найкращі невеликі оновлення, про які Apple не згадала на WWDC

author avatar ProIT NEWS

Цього року на Всесвітній конференції розробників (WWDC) Apple не згадала про багато невеликих оновлень. Це має сенс: компанії було про що поговорити, оскільки третина її презентації була повністю присвячена новим функціям ШІ.

The Verge розповідає про оновлення та функції, які варті уваги не менше за ШІ.

У першому раунді бета-версій для iOS 18, macOS Sequoia тощо є багато цікавого: від нових анімаційних рамок до кращих способів керування віджетами.

Рамки iPhone оживають

Коли ви натискаєте бічні кнопки під час запуску бета-версії iOS 18, то з’являється нова розумна анімація, яка створює враження, ніби ви втискаєте рамку всередину екрана.

На перший погляд, тут немає особливої ​​цілі, крім того, щоб додати трохи химерності. Але це також може бути практичним візуальним показником, якщо Apple зрештою випустить iPhone із твердотільними бічними кнопками, які не рухаються, коли ви їх натискаєте, замість цього імітуючи клацання за допомогою вібрації.

Тепер ви можете друкувати двома мовами

Двомовним людям буде приємно почути, що в бета-версії iOS 18 вони зможуть вводити текст двома мовами одночасно, не перемикаючись між ними знову і знову. Для цього треба змінити налаштування мови клавіатури iOS («Налаштування» > «Загальні» > «Клавіатура» > «Клавіатури» > «Додати нову клавіатуру»). Ця зміна зупинить погані результати автовиправлення, якщо ви захочете ввести кілька слів іспанською мовою в іншому тексті англійською.

Новий спосіб світити ліхтариком

Натискання значка ліхтарика в бета-версії iOS 18 викликає таку ж веселу маленьку анімацію ліхтарика, яку можна провести вертикально, щоб збільшити або зменшити яскравість.

Ви також можете ковзати пальцем вліво і вправо, щоб налаштувати форму променя. Однак ця функція працює лише з телефонами iPhone 15 Pro, оскільки вони мають спеціальний спалах, якого немає на інших iPhone.

Простіше налаштування віджетів

Компанія Apple працює над кращим способом зміни розміру віджетів в iOS 18. При довгому натисканні ви отримаєте низку параметрів розміру прямо в контекстному меню замість того, щоб вибирати «Редагувати віджет» і переглядати всі варіанти розміру там.

Vision Pro тепер побачить вашу клавіатуру

Одним із найкращих покращень для Vision Pro є те, що гарнітура показуватиме вашу клавіатуру, коли ви перебуваєте у віртуальному середовищі. Функція не ідеальна – вона в основному розроблена для роботи з Magic Keyboard і під час тестування непослідовно розпізнає механічну клавіатуру.

Шпалери, сповіщення та ліміти оплати

Apple додає нові ностальгічні шпалери Macintosh у macOS Sequoia, які постачаються із дуже приємною анімацією. Побачивши транскрипцію голосової пошти прямо у сповіщенні, ви заощадите багато кліків.

Користувачі бета-версії також помітили більш детальний набір параметрів обмеження заряду для пристроїв iPhone 15. Замість того, щоб просто обмежити заряд до 80%, тепер є повзунок між 80% і 100% із зупинками кожні 5%.

У поточному наборі бета-версій Apple приховано ще безліч оновлень. Якщо ви не хочете чекати їх публічних випусків, вам потрібно зареєструватися у програмі для розробників, а потім слідувати інструкціям. Однак перед завантаженням бета-версії обов’язково створіть резервну копію свого пристрою та будьте обережні: бета-версії можуть мати помилки і є ймовірність того, що щось піде не так.

Раніше ProIT повідомляв, що Apple на WWDC анонсувала Apple Intelligence: персональні моделі ШІ для iPhone, iPad і Mac.

Також ми писали, що компанія інтегрує ChatGPT в iOS 18.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.