ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Netflix офіційно припиняє свій найдоступніший план без реклами. Поки що у двох країнах

author avatar ProIT NEWS

На початку цього року Netflix оголосив інвесторам, що поступово припиняє свою найдоступнішу підписку без реклами. За словами користувачів Reddit, ця зміна зараз набуває чинності й люди, які підписалися на рівень без реклами за $11,99 на місяць, будуть відключені.

Як повідомляє 9to5 mac.com, користувачі Reddit повідомляють, що вони отримують сповіщення такого змісту:

«Ваш останній день, щоб дивитися Netflix, — 13 липня. Виберіть новий план, щоб продовжити перегляд».

Більшість людей, які кажуть, що отримали це сповіщення, перебувають у Великій Британії та Канаді, що відповідає раніше оголошеному графіку Netflix. Компанія заявила, що розпочне зміни у цих двох країнах, перш ніж розширити їх.

Користувачі, які підписалися на базовий план Netflix за $11,99 на місяць, мають кілька варіантів: заплатити більше, щоб зберегти використання без реклами, повернутися до рівня з підтримкою реклами та заощаджувати трохи грошей щомісяця.

Про цей крок було оголошено в січні. Netflix знадобилося лише 6 місяців, щоб фактично внести зміни. Було анонсовано, що припинення використання базового плану почнеться з Канади та Великої Британії у другому кварталі, а потім продовжиться в інших країнах.

У січні Netflix заявив, що план із підтримкою реклами тепер становить 40% усіх реєстрацій Netflix на їхніх рекламних ринках.

«У четвертому кварталі 2023 року, як і в попередньому кварталі, наше рекламне членство зросло майже на 70% щоквартально за квартал завдяки вдосконаленню наших пропозицій (наприклад, завантажень) і поступовому припиненню нашого базового плану для нових і нових учасників на наших рекламних ринках. На рекламний план зараз припадає 40% усіх реєстрацій Netflix на наших рекламних ринках. Ми плануємо припинити використання базового плану в деяких із наших рекламних країн, починаючи з Канади та Великої Британії у другому кварталі, а потім продовжимо його», — йдеться у повідомленні.

Раніше ми повідомляли, що Google скасовує підписки YouTube Premium, отримані через VPN. Користувачі підписувалися на YouTube Premium за нижчими цінами, які пропонуються в певних країнах.

В Україні YouTube Premium коштує приблизно $2,40 на місяць. Це значно менше, ніж у таких країнах, як США чи Великобританія, де вартість індивідуального плану становить $14 або $15 на місяць.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.