ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Нові правила Х тепер офіційно дозволяють контент для дорослих

author avatar ProIT NEWS

У березні ми повідомляли, що платформа X тестує adult content (NSFW). Платформа працювала над доповненням до функції «Спільноти», яка дасть змогу користувачам створювати групи для матеріалів із відповідним рейтингом.

На вихідних X додав пункти до своїх правил, офіційно дозволивши користувачам публікувати на платформі вміст для дорослих і графічний контент із кількома застереженнями, повідомляє Tech Crunch.

Тепер користувачі можуть публікувати створений за згодою вміст NSFW, якщо він позначений як такий. Нові правила також поширюються на відео й зображення, створені ШІ.

«Ми вважаємо, що користувачі повинні мати змогу створювати, поширювати та споживати матеріали, пов’язані із сексуальними темами, якщо вони виробляються та розповсюджуються за згодою. Сексуальне самовираження (візуальне чи письмове) може бути законною формою художнього самовираження», – йдеться на сторінці X щодо політики контенту для дорослих.

Правила щодо насильницького контенту в соціальній мережі також мають подібні вказівки, але в X стверджують, що вміст не має бути надмірно кривавим або зображати сексуальне насильство. Платформа забороняє контент, який явно погрожує або пропагує/толерує насильство.

Соціальна мережа дозволяє користувачам позначати свої публікації як такі, що містять конфіденційні медіафайли, і не дозволяє переглядати такі публікації користувачам молодше 18 років або тим, хто не вказав дати народження у своєму профілі.

X насправді ніколи не забороняв порно, але ці положення можуть дати змогу створювати послуги навколо вмісту для дорослих на платформі й стати конкурентом OnlyFans, щоб збільшити свої доходи.

Згідно зі звітом Reuters у 2022 році, який посилався на внутрішні документи компанії, орієнтовно 13% публікацій на платформі у 2022 році містили вміст для дорослих.

Тепер, коли соціальна мережа офіційно дозволила контент для дорослих, регулятори, безсумнівно, будуть пильно стежити за X та його зусиллями з усунення несанкціонованого порно і матеріалів сексуального насильства над дітьми (CSAM).

Читайте також на ProIT: Х може почати стягувати з усіх нових користувачів невелику плату за публікацію, уподобайку, додавання допису в закладки та інші дії.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.