ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Новий iPad Pro може працювати на чипі M4 для інтеграції ШІ

author avatar ProIT NEWS

У новому iPad Pro може бути встановлений процесор M4, а не M3, як очікувалося раніше. Про це повідомляє Марк Гурман із Bloomberg у своєму інформаційному бюлетені Power On.

За його словами, планшети iPad Pro, анонс яких відбудеться на початку травня, мають підкреслити нову стратегію Apple щодо глибшої інтеграції штучного інтелекту в її апаратні рішення. І найкраща реклама цієї стратегії – нова лінійка iPad, що працюватиме на оновленому двигуні в чипі M4.

Apple прагне позиціонувати iPad Pro як свої перші пристрої на базі штучного інтелекту.

Ця новина послідувала за повідомленнями на початку цього місяця про прискорені плани компанії щодо оновлення комп’ютерних процесорів, включно з очікуваним випуском чипа M4, який має стати основою для нових iMac, MacBook Pro та Mac mini.

Значне оновлення M4 буде містити новий нейронний співпроцесор, що має відкрити розширені можливості штучного інтелекту. M4 стане основою для майбутніх пристроїв Apple, як і цьогорічні iPad.

Чип M4, безумовно, є головною зміною нової лінійки планшетів. Він надійде разом з іншими очікуваними новими функціями, такими як OLED-дисплей, переміщена передня камера FaceTime і перероблені аксесуари Magic Keyboard та Apple Pencil.

Однак поки незрозуміло, які функції штучного інтелекту будуть готові навесні, оскільки більша частина програмного забезпечення Apple AI запланована на iOS 18 на WWDC у червні.

Рішення Apple представити нові iPad Pro напередодні Всесвітньої конференції для розробників переслідує подвійну мету. По-перше, це дає змогу компанії підготувати підґрунтя для своєї стратегії щодо процесорів ШІ, не відволікаючись на сторонні справи.

По-друге, на WWDC вона зможе зосередитися на демонстрації того, як чип M4 і нові iPad будуть використовувати майбутнє програмне забезпечення і сервіси ШІ в iPadOS 18. Очікується, що цей зсув також пошириться на лінійку iPhone 16, причому процесор A18, ймовірно, буде позиціонуватися як орієнтований на ШІ.

Крім того, на весняній події Apple «Let Loose» 7 травня будуть представлені нові iPad Pro, iPad Air, Magic Keyboard та Apple Pencil із тактильним відгуком.

Читайте також на ProIT лайфхаки, як ділитися паролями або ключами доступу зі свого iPhone, iPad або Mac.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.