ProIT: медіа для профі в IT
2 хв

Оновлення Broadcom: портфоліо VMware спрощує робочі процеси DevOps

author avatar ProIT NEWS

Broadcom розширила VMware Cloud Foundation (VCF), щоб надати шаблони, які спростять командам DevOps надання каталогів самообслуговування розробникам, які створюють програми на основі приватної хмари. Про це повідомляє DevOps.com.

Крім того, версія 5.2 VCF додає підтримку живого виправлення різних компонентів, можливість незалежного оновлення будь-якого кластера Kubernetes, підключеного до служби Tanzu Kubernetes Grid, екземпляра VCF, оптимізованого для розгортання в периферійному обчислювальному середовищі. Ці інструменти спрощують міграцію з автономних платформ VMware, таких як vSAN, і підтримують подвійні блоки обробки даних (DPU) для підвищення стійкості.

Водночас Broadcom оголосила, що VMware vSphere замінюється VMware vSphere Foundation – оновленням, яке додає багато тих самих можливостей до платформи, розробленої для самообслуговування разом із підтримкою оновлень у реальному часі.

VCF є основою поточних зусиль, спочатку започаткованих VMware, які спростили придбання, установку та керування всім пакетом програмного забезпечення VMware. VMware vSphere Foundation навпаки надає менш повний пакет програмного забезпечення для створення віртуального ІТ-середовища.

Прашант Шеной, віцепрезидент із маркетингу продуктів підрозділу VCF компанії Broadcom, сказав, що VCF об’єднує 168 продуктів, наборів і версій, які раніше пропонувалися через понад 9000 конфігурацій, у послугу передплати, яка знижує загальну вартість володіння на 40–50% порівняно з публічною хмарою або трирівневою інфраструктурною платформою. Ціни VCF знизили удвічі, щоб зробити такий підхід більш привабливим для клієнтів.

Broadcom намагається протистояти думці про те, що компанія підняла ціни, коли скасувала безстрокові ліцензії на програмне забезпечення VMware. Насправді VMware була останнім великим постачальником програмного забезпечення, який все ще надавав безстрокову ліцензію. Тож у цьому контексті компанія зараз відповідає всім іншим постачальникам ПЗ.

Крім того, ціни на програмне забезпечення VMware тепер більш узгоджені на різних платформах. Раніше ціни, як правило, сильно відрізнялися залежно від того, на якій платформі воно працювало. Тепер організації можуть легше переносити ліцензії на кілька платформ, як вважають за потрібне.

Незрозуміло, скільки організацій сьогодні використовують VCF порівняно з VMware vSphere, але незалежно від обраної платформи Broadcom продовжує інвестувати в дослідження та розробки.

За словами Шеной, Broadcom реінвестує 15% із $34 мільярдів доходу, який VMware отримала минулого року, у дослідження та розробки.

Кожна організація повинна буде визначити для себе, якою мірою продовжувати покладатися на портфоліо VMware, але перехід із будь-якої платформи завжди є дорогою пропозицією.

Читайте також на ProIT, що майже 20% SQL Server не підтримуються Microsoft.

Раніше ми повідомляли, скільки коштує створити мобільну відеогру.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.