ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Оновлення Firefox: інструмент для створення скриншотів і виправлення безпеки

author avatar ProIT NEWS

Mozilla Firefox кожні кілька тижнів отримує основні оновлення, що забезпечують постійний потік нових функцій і вдосконалень. Зараз випускається Firefox 127 з оновленим інструментом для створення скриншотів і кількома чудовими виправленнями безпеки, повідомляє HowToGeek.

Найкорисніша зміна в цьому випуску Firefox – це оновлений інструмент для знімків екрана. Раніше він дозволяв робити скріншоти на всю сторінку або вибирати елементи сторінки, але протягом останніх кількох місяців Mozilla працювала над оновленою версією з більш глибокою інтеграцією у браузер. Є нові комбінації клавіш для доступу до нього, підтримка режиму високої контрастності (HCM) і покращена продуктивність.

Firefox 127 також намагається оновити ресурси аудіо, відео та зображень із HTTP на HTTPS. Мета полягає в тому, щоб зменшити кількість змішаного контенту, коли сайт та основний контент завантажуються через безпечне з’єднання HTTPS, але деякі зображення й інші ресурси завантажуються через незахищений HTTP.

Примусове оновлення працюватиме не на всіх сайтах, і Firefox просто заблокує вбудований контент, якщо його неможливо безпечно завантажити на сайті HTTPS.

У дописі в блозі Mozilla зазначено:

«У Firefox 127 весь змішаний контент буде або заблоковано, або оновлено. Це гарантує, що документи, передані через HTTPS, залишатимуться повністю безпечними та зашифрованими».

У Firefox 127 також є кілька інших незначних змін. Тепер браузер можна налаштувати на автоматичний запуск під час запуску чи перезапуску Windows, що пришвидшує процес відкриття першого вікна браузера після входу в систему.

Тепер ви також можете закрити всі повторювані вкладки одним клацанням миші за допомогою віджета «Список усіх вкладок» на панелі вкладок або клацнувши правою кнопкою миші будь-яку вкладку.

Як оновити Firefox

Firefox автоматично встановить оновлення на ваш комп’ютер, телефон або планшет, коли воно стане доступним. Щоб негайно перевірити та встановити будь-які доступні оновлення, клацніть піктограму меню у верхньому правому куті панелі інструментів браузера та виберіть «Про Firefox».

Ви можете завантажити Firefox з офіційного вебсайту Mozilla, Google Play Store, Apple App Store і Microsoft Store.

Раніше ProIT повідомляв про інше оновлення Firefox: кращі результати пошуку та нові пакети Linux.

Читайте також на ProIT: Mozilla анонсувала підтримку відкритої екосистеми розширень у Firefox для Android на addons.mozilla.org (AMO).

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.