ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Oracle планує застосувати Generative AI до Java й SQL

author avatar ProIT NEWS

Компанія Oracle оголосила, що розробляє генеративний помічник зі штучним інтелектом, який використовує кілька великих мовних моделей для створення коду Java і SQL таким чином, щоб він налаштовувався на наявну кодову базу організації та досвід, який вона використовує. Про це повідомляє DevOps.com.

Oracle Code Assist також дозволить командам DevOps створювати код для надання ресурсів ІТ-інфраструктури, розміщених у службі Oracle Cloud Infrastructure (OCI).

Точне визначення помилок

Розгорнутий як плагін для інтегрованих середовищ розробки (IDE), таких як JetBrains, IntelliJ IDEA або Microsoft Visual Studio Code, Oracle Code Assist буде спеціально навчений надавати експертні відгуки, такі як фрагменти коду, аналіз залежностей, альтернативи пом’якшення помилок, тестування випадки, анотації, узагальнення та документація, які полегшать визначення точного розташування помилок у програмі.

Переваги включатимуть пропозиції коду на основі вивченого контексту та шаблонів для скорочення часу, витраченого на написання шаблонного коду, узагальнення наявного коду, збільшення текстового покриття і швидший перегляд коду.

Помічник коду Oracle, демонстраційний екран.

По суті, Oracle зобов’язується навчити LLM генерувати код, використовуючи зразки, які вона перевірила, щоб усунути галюцинації, які виникають під час використання LLM загального призначення, наприклад ChatGPT.

Універсальний LLM навчається за допомогою зразків коду різної якості, отриманих з Інтернету. У результаті вони, швидше за все, створять код, який, наприклад, містить відомі вразливості.

Однією з безпосередніх переваг Oracle Code Assist має бути прискорення до новішої версії Java. Нещодавно Oracle випустила Java 22, але багато організацій все ще використовують старіші, повільніші версії Java, які менш безпечні. І навпаки, генеративний ШІ також використовується для прискорення перетворення Java на інші мови програмування.

Читайте також на ProIT: Microsoft може представити нову модель штучного інтелекту MAI-1 вже у травні.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.