ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Parallels Desktop оновлено з покращеною підтримкою віртуальних машин Windows 11

author avatar ProIT NEWS

Parallels Desktop, безперечно, є одним із найпопулярніших інструментів для запуску віртуальних машин на macOS, а також одним із найпростіших інструментів для запуску Windows на Mac. Нещодавно програмне забезпечення було оновлено з багатьма вдосконаленнями, щоб зробити роботу віртуальних машин Windows 11 більш безперебійною, повідомляє 9to5 mac.com.

Parallels став ще кращим у роботі з Windows 11

Версія 19.4.0 Parallels Desktop 19 для Mac виправляє багато помилок і покращує продуктивність віртуальних машин Windows 11.

Наприклад, оновлення усуває проблему, через яку такі віртуальні машини не могли правильно встановитися, якщо користувач намагався відкрити файл EXE на Mac під час процесу встановлення.

Parallels також повідомляє, що виправила помилку, яка спричиняла збій Windows під час встановлення LabVIEW на Apple Silicon Mac. Завдяки цьому оновленню покращено підтримку спільних папок Mac. Також виправлено збої, що впливають на такі програми, як SolidWorks, Delphi та Grammarly на віртуальних машинах Windows.

Доступні нові функції:

  • Додає позначку ОС до піктограм програми, що відображаються у результатах пошуку macOS Spotlight, корисну візуальну підказку, яка точно повідомляє, яку програму ви збираєтеся запустити.
  • Представляє новий спосіб запуску Microsoft SQL Server для потреб розвитку або навчання.
  • Покращення утиліти командного рядка для версій Pro та Business Edition, включно з відновленням диска та керуванням мережевим кондиціонером.

На початку цього року Parallels Desktop було оновлено для повної підтримки версії ARM Windows 11 на M3 Mac. Пізніше програмне забезпечення було оновлено для кращої підтримки ігор, запущених у Windows.

Читайте також на ProIT: macOS 15: усе, що потрібно знати про наступне велике оновлення Mac.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.