ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Плани Apple щодо штучного інтелекту включають «чорну скриньку» для хмарних даних

author avatar ProIT NEWS

Очікується, що Apple зробить низку великих кроків у сфері ШІ, про що оголосить на події WWDC. Вірогідно, зміни стосуватимуться iOS 18 та інших операційних системах компанії, а також зміняться функції застосунків, таких як транскрипція аудіо.

Як повідомляє AppleInsider, Apple активно впроваджує і розвиває штучний інтелект. Оскільки конфіденційність є основним принципом роботи Apple, компанія робить усе можливе, щоб захистити своїх користувачів.

Згідно з інформацією джерел The Information, Apple має намір обробляти дані застосунків зі ШI у віртуальному чорному ящику. Концепція, відома як «Чипи Apple у центрах обробки даних», передбачатиме використання лише апаратного забезпечення Apple для обробки ШІ у хмарі. Ідея полягає в тому, що він контролюватиме як апаратне, так і програмне забезпечення на своїх серверах, дозволяючи розробляти більш безпечні системи.

Хоча обробка штучного інтелекту на пристрої є надзвичайно приватною, ця ініціатива може зробити хмарну обробку для клієнтів компанії такою ж безпечною.

Обробка на пристрої за своєю суттю приватна, оскільки дані не передаються у хмару. Проблема в тому, що це може бути набагато повільніше порівняно із хмарною обробкою.

Однак хмарна обробка може бути набагато потужнішою, хоча й із компромісом не на користь конфіденційності. Цього останнього елемента Apple й намагається уникнути.

Раніше ProIT повідомляв, що системні параметри та інтерфейси застосунків «переїдуть» в macOS 15.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.