ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Програма ChatGPT для Mac вже доступна, але її «кокетливий» голосовий режим відкладено

author avatar ProIT NEWS

Розширений голосовий режим для ChatGPT, який викликав суперечку зі Скарлетт Йоханссон, був важливим елементом весняного оновлення OpenAI, на якому також було представлено настільну програму для ChatGPT.

Як повідомляє The Verge, тепер OpenAI каже, що їй потрібен ще один місяць, щоб запустити альфа-версію нового голосового режиму для невеликої групи передплатників ChatGPT Plus.

Планується надати доступ до сервісу всім клієнтам Plus восени. Одним із вдосконалень є здатність ChatGPT виявляти та відхиляти певний контент.

Що стосується нових можливостей перегляду відео й екрана, то в OpenAI зазначили, що нададуть нові можливості найближчими тижнями. Однак компанія пише, що точні терміни залежать від досягнення їхньої високої планки безпеки та надійності.

Функції помічника, які дуже нагадують віртуального персонажа Йоханссон у фільмі «Вона», були частиною демонстрації OpenAI, показуючи, як бот на основі GPT-4o може спостерігати за світом навколо користувача та реагувати на нього в режимі реального часу.

Також він може підтримувати розмову набагато природніше завдяки тому, що генеральний директор OpenAI Сем Альтман назвав часом реакції та експресивністю на рівні людини.

Настільний застосунок GPT вже запущено для користувачів macOS. Якщо програму на Mac вже встановлено, то одночасно натиснувши клавішу Option і пробіл, можна відкрити ChatGPT із будь-якого місця, дозволяючи йому спілкуватися про те, що є на вашому екрані в цей момент.

Програма ChatGPT для Windows має з’явитися пізніше цього року.

Читайте також на ProIT лайфхаки, як використовувати ChatGPT для аналізу PDF-файлів.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!‌‌

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.