ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Proton запускає власну версію Docs із наскрізним шифруванням

author avatar ProIT NEWS

Proton тепер має власну версію Docs у своєму хмарному сховищі Drive. Як і інші продукти компанії, він оснащений наскрізним шифруванням, повідомляє Engadget.

Компанія заявляє, що її різновид Docs пропонує унікальне рішення на ринку, де більшість популярних продуктів нехтують конфіденційністю, і рекомендує її для використання в галузі охорони здоров’я, медіа, фінансів і юриспруденції.

Proton Docs має розширені можливості форматування і вбудовування зображень, як Google Docs, і може створювати, відкривати та редагувати документи в різних форматах, включно з Microsoft .docx.

Також він має інструменти для співпраці, подібні до Google Docs. Користувачі можуть запросити будь-кого переглядати та редагувати їхні документи, але тим, хто не має облікового запису Proton, спочатку буде запропоновано створити його.

Безкоштовний рівень Proton Drive включає основні функції для документів, тому людям не потрібно платити за послугу, якщо вони цього не хочуть.

Учасники зможуть додавати коментарі до документа, відповідати на них і вирішувати їх. Користувачі бачитимуть присутність інших учасників і розташування їхніх курсорів у режимі реального часу, щоб знати, хто над якою частиною документа працює і щоб їхні редагування не суперечили одне одному.

У Proton не повідомили, чи означає запуск Docs у майбутньому випуск аналогів інших застосунків Google Workspace, але за останні кілька років компанія розширила свої пропозиції кількома різними продуктами.

На додаток до хмарного сховища Drive і служби електронної пошти компанія має VPN, зашифрований календар і навіть менеджер паролів.

Найближчими днями Docs стануть доступними для користувачів Proton.

Читайте також на ProIT: Найкращі плагіни ChatGPT для перетворення PDF у формати, які можна редагувати.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.