ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Raspberry Pi отримує ШІ завдяки партнерству з Hailo

author avatar ProIT NEWS

Виробник мікросхем Hailo Technologies Ltd. тепер співпрацюватиме з Raspberry Pi Ltd. для надання прискорювачів ШІ для Raspberry Pi AI Kit – надбудови Raspberry Pi з підтримкою ШІ для Raspberry Pi 5.

Як повідомляє Silicon Angle, партнерство між двома компаніями спрямоване на те, щоб допомогти творцям-професіоналам та ентузіастам покращити свої проєкти й рішення у сфері домашньої автоматизації, безпеки, робототехніки тощо.

Raspberry Pi виробляє недорогі комп’ютери малого форм-фактора, які дозволяють людям досліджувати комп’ютерну техніку та вивчати мови програмування.

Raspberry Pi AI Kit пропонує апаратні та програмні інструменти, які допомагають ентузіастам і розробникам створювати та розгортати проєкти ШІ, використовуючи його обчислювальні можливості для таких програм, як розпізнавання об’єктів та обробка голосу.

Набір Raspberry Pi AI Kit розроблений для останньої Raspberry Pi 5. Він включає нещодавно анонсовану плату розширення Raspberry Pi M.2 HAT+ і модуль прискорення Hailo-8L M.2 AI із продуктивністю до 13 тера-операцій на секунду.

Рішення інтегровано зі стеком програмного забезпечення камери Raspberry Pi. Воно підтримує численні готові програми ШІ через пакет програмного забезпечення та моделі Hailo.

Прискорювач ШІ Hailo-8L із 13 TOPS надає розширені можливості обробки ШІ для пристроїв початкового рівня, забезпечуючи використання ШІ в режимі реального часу з низькою затримкою та енергоефективністю. Цей прискорювач значно перевершує всі інші периферійні процесори. Його легко масштабувати завдяки тому, що він уже перебуває у виробництві та використовується більш ніж 300 клієнтами Hailo по всьому світу.

У межах співпраці Hailo також представляє нову онлайн-спільноту розробників, яка містить навчальні посібники, відповіді на поширені запитання та інші ресурси для сприяння інноваціям серед творців і розробників.

Для Raspberry Pi це партнерство – спосіб розширити можливості Raspberry Pi для ширшої аудиторії.

«Наша співпраця з Hailo дає змогу промисловим клієнтам Raspberry Pi інтегрувати штучний інтелект у високопродуктивні рішення, які є надзвичайно рентабельними й енергоефективними», – йдеться у повідомленні.

Hailo – це венчурний стартап, який на сьогодні залучив $340 мільйонів. Серед інвесторів компанії – Delek Capital Borrowers LP, Vasuki Technologies Pte. Ltd., OurCrowd International General Partner LP, Talcar Corp. Ltd., Comasco Ltd. і Poalim Equity Ltd.

Раніше ми повідомляли, що Raspberry Foundation анонсувала Raspberry Pi Connect як новий вебінструмент для легкого та безпечного доступу до вашого комп’ютера Raspberry Pi з будь-якої точки світу, використовуючи лише веббраузер.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.