ProIT: медіа для профі в IT
2 хв

SharePlay з’явиться на Apple TV, HomePod і колонках Bluetooth

author avatar ProIT NEWS

SharePlay від Apple розширюється: незабаром HomePod, HomePod Mini, Apple TV і будь-який динамік Bluetooth працюватимуть із SharePlay та Apple Music. Тобто ви зможете спільно контролювати музику у своєму домі із друзями та родиною, повідомляє The Verge.

Музичний сервіс Apple також отримує Music Haptics, щоб дати змогу людям із проблемами зі слухом слухати музику на iPhone.

Обидві нові функції були анонсовані на WWDC (Всесвітній конференції розробників) Apple цього тижня. Вони повинні з’явитися разом з оновленнями tvOS та iOS вже цієї осені.

Подібно до того, як SharePlay працює в Apple CarPlay, ця нова функція SharePlay дозволить вам надати іншим людям доступ до того, що відтворюється на динаміках у вашому домі. Вказана концепція нагадує Spotify Jams, яка дає змогу кільком людям керувати списком відтворення Spotify.

Хоча особа, яка запускає сеанс SharePlay, потребуватиме підписки на Apple Music, люди, які приєднуються, ні. Їм потрібно лише піднести свій iPhone до iPhone абонента або відсканувати QR-код у вікні Apple Music SharePlay. Після схвалення вони можуть керувати тим, що відтворюється на HomePod, Apple TV або динаміку Bluetooth, і додавати треки до списку відтворення через програму Apple Music.

Спочатку компанія планувала запровадити SharePlay для HomePods у бета-версії iOS 17.4, але цю функцію було видалено до повного випуску.

SharePlay вперше запустили для iPhone в iOS 15 як сервіс, який дає змогу транслювати музику, онлайн-відео та фільми з друзями через FaceTime. Реалізація CarPlay з’явилася в iOS 17, а тепер з iOS 18 ви нарешті зможете поділитися своєю музикою із друзями у вашому домі.

Apple Music Haptics – це нова функція, яка дозволяє користувачам відчувати звук за допомогою дотиків і вібрації. Функція Music Haptics для Apple Music використовує Taptic Engine від iPhone, щоб відтворювати натискання, текстури та вишукані вібрації під аудіо, надаючи користувачам із проблемами слуху інший спосіб відчути звук.

В Apple кажуть, що Music Haptics працюватиме з мільйонами пісень у каталозі Apple Music. Також він буде доступний як API, щоб розробники могли додавати цю функцію до своїх програм. Його поява запланована на цю осінь разом з iOS 18.

Раніше ProIT повідомляв, що Apple анонсувала Apple Intelligence: персональні моделі ШІ для iPhone, iPad і Mac.

Також ми повідомляли, що компанія інтегрує ChatGPT в iOS 18.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.