ProIT: медіа для профі в IT
2 хв

Що таке RCS? Все, що вам слід знати про основні зміни в iOS 18 у Messages

author avatar ProIT NEWS

iOS 18 буде запущена цієї осені з такими серйозними вдосконаленнями, як Apple Intelligence, новими інструментами налаштування тощо. Але одна з найбільших змін відбудеться з Messages, а саме підтримка RCS. 9to5 mac.com пояснює, що це означає.

Кращий обмін повідомленнями між iPhone та Android

Існують різні методи надсилання повідомлень:

  • iMessage — це власна система обміну текстовими повідомленнями Apple. iPhone, Mac, iPad та інші пристрої Apple можуть спілкуватися один з одним через iMessage. Так залишається і в iOS 18. Розмови iMessage матимуть сині баббли.
  • SMS/MMS — це система текстових повідомлень, яку програма Messages на iPhone використовує за замовчуванням під час спілкування з користувачем на пристроях Android. У розмовах SMS/MMS використовуються зелені баббли.
  • RCS — це нова, краща версія SMS та MMS, яка зробить обмін повідомленнями між iPhone й Android кращим, ніж будь-коли.

RCS розшифровується як Rich Communication Services і вже деякий час широко доступний на пристроях Android. Хоча SMS/MMS технічно більш поширені, вони є старішою технологією та мають більше обмежень.

Наприклад, Android, які підтримують RCS, можуть реагувати на інші повідомлення за допомогою сердечка, великого пальця вгору або інших реакцій, подібних до Tapback.

Також RCS дає змогу надсилати фотографії та відео високої якості, сповіщення про прочитання, індикатори набору тексту тощо.

iOS 18 робить RCS новим резервним варіантом

В iOS 17 і попередніх версіях програми Messages обмін повідомленнями між пристроєм iPhone та Android може бути ненадійним.

Після отримання підтримки RCS в iOS 18 вам не доведеться хвилюватися через непроходження медіафайлів через їхню якість або про те, що повідомлення загубляться, як іноді трапляється. Ви зможете використовувати більше функцій iMessage, які вам відомі та подобаються, у ваших синіх ланцюжках.

Важливо те, що SMS та MMS не зникають. RCS покладається на мобільні дані для надсилання повідомлень, а не на традиційний план надсилання текстових повідомлень, тому в ситуаціях, коли ви не можете використовувати дані, але маєте базове з’єднання з мобільним зв’язком, ваш iPhone використовуватиме SMS.

Наразі RCS підтримується в бета-версії iOS 18.

Читайте також на ProIT: iOS 18 beta 2 тепер доступна з iPhone Mirroring.

Протягом літа компанія випускатиме нові бета-версії iOS 18 у межах підготовки до її публічного випуску у вересні.
Очікується, що кожна нова бета-версія iOS 18 внесе численні зміни, виправлення помилок і додаткові функції.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.