ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

ШІ-функція «Уяви мене» у WhatsApp: що відомо?

author avatar ProIT NEWS

WhatsApp підхоплює захоплення штучним інтелектом. Витік інформації свідчить про те, що розробляється нова функція «Уяви мене», яка дозволить користувачам генерувати зображення себе за допомогою Meta AI. Про це повідомляє Read Write.

Хоча назва нової функції ще офіційно невідома, WABetaInfo поділився новиною, що вона перебуває на стадії розроблення й ще недоступна навіть для бета-тестерів.

На опублікованому знімку екрана про функцію штучного інтелекту «Уяви мене» можна побачити інформаційне вікно з написом:

«Уяви себе ким завгодно. Сфотографуй себе один раз, а потім уяви себе в будь-якому місці — від лісу до космосу».
Скріншот функції WhatsApp «Уявіть мене».

Для користування новою ШІ - функцією потрібен початковий набір фотографій, але потім його можна використовувати для створення широкого діапазону інших зображень. Щоб створити зображення за допомогою штучного інтелекту, користувачі повинні просто ввести «Уяви мене…» у чаті Meta AI.

Цю функцію можна буде використовувати й в інших чатах за допомогою «@Meta imagine me…».

Вважається, що вона буде доступна в майбутньому оновленні та буде необов’язковою, тобто користувачам потрібно буде погодитися на її використання. Ймовірно, це буде зроблено шляхом ручного увімкнення в налаштуваннях перед зйомкою початкового набору фотографій.

Meta є материнською компанією WhatsApp (разом із Facebook, Instagram і Threads), тому має сенс, що їхній помічник зі штучним інтелектом буде працювати на всіх платформах Meta.

Помічник керується Meta Lama 3, яка є великою мовною моделлю. Зображення можна генерувати за допомогою ШІ в режимі реального часу, тож незабаром це можна буде побачити в усіх застосунках.

Зображення можна буде анімувати й за допомогою підказки та перетворити його на GIF для надсилання через численні соціальні канали Meta.

Читайте також на ProIT: Meta розробляє нову мультимодальну модель ШІ Chameleon, щоб конкурувати з GPT-4o OpenAI.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.