ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

SmartBear додає на платформу нові генеративні інструменти ШІ для тестування

author avatar ProIT NEWS

Американський постачальник інструментів для моніторингу й тестування програм SmartBear розширює впровадження генеративного штучного інтелекту (ШІ) у свій портфель автоматизації тестування.

Згідно з повідомленням DevOps.com, SmartBear включає тестові дані та контракти на інтерфейс прикладного програмування (API).

Останнє доповнення до сімейства генеративних інструментів штучного інтелекту SmartBear HaloAI автоматизує тестування застосунків шляхом використання базових великих мовних моделей (LLM), спочатку розроблених OpenAI.

Ден Фолкнер, директор із продуктів SmartBear, сказав, що компанія працює над освоєнням таких методів, як пошуково-доповнена генерація (RAG), щоб дозволити розробникам використовувати природну мову для автоматичного створення дійсних тестів на основі даних, зібраних через її платформу.

Мета полягає в тому, щоб підвищити рівень детермінізму, який можна застосувати до тестування за допомогою генеративної платформи ШІ. Вона забезпечує ймовірнісний підхід до генерації контенту, а тепер і синтетичних даних для тестування.

Раніше цього року SmartBear придбала компанію Reflect, постачальника платформи тестування без коду для вебзастосунків, яка використовує генеративний штучний інтелект.

Генерація тестових даних ШI для платформи компанії TestComplete буде доступна в бета-версії наступного місяця. З липня до серпня триватиме бета-тестування розширеного контрактного тестування ШI-платформи PactFlow.

Минулого місяця SmartBear додав інструмент штучного інтелекту для створення тестів API, який позбавляє розробників необхідності писати та налагоджувати сценарії.

Загалом використання природної мови зробить тестування застосунків більш доступним. Генеративний ШІ також має спростити пошук правильного балансу між перенесенням деяких обов’язків тестування на розробників, коли це доречно, і проведенням тестів, які краще підходять для інженерів DevOps. Невдовзі ШІ почнуть повсюдно використовувати не лише для створення коду, але й для автоматизації робочих процесів DevOps.

Раніше ProIT повідомляв, що Oracle додає до APEX помічника з генеративним ШІ.

Також ми писали, що Oracle випустила Java 22, але багато організацій все ще використовують старіші, повільніші версії Java, які менш безпечні.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.