ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Snap запускає інструменти ШІ для доповненої реальності

author avatar ProIT NEWS

Компанія Snap запустила свою останню ітерацію технології генеративного ШІ, яка дозволить користувачам бачити більш реалістичні спецефекти під час використання камери телефона для зйомки, повідомляє Reuters.

Snap був піонером у галузі доповненої реальності (AR), яка накладає комп’ютеризовані ефекти на фотографії та відео реального світу. Компанія робить ставку на те, що створення більш просунутих і химерних спеціальних ефектів, які називаються лінзами, залучить нових користувачів і рекламодавців до Snapchat.

Розробники AR тепер можуть створювати лінзи на основі ШІ, а користувачі Snapchat зможуть використовувати їх у своєму контенті, повідомили у компанії.

Також Snap анонсувала оновлену версію своєї програми для розробників під назвою Lens Studio, яку художники та розробники можуть використовувати для створення функцій AR для Snapchat або інших вебсайтів і програм.

Боббі Мерфі, головний технічний директор Snap, сказав, що вдосконалена Lens Studio скоротить час, необхідний для створення ефектів AR, із тижнів до годин і виконуватиме більш складну роботу.

«Що цікаво для нас, так це те, що ці інструменти одночасно розширюють творчий простір, у якому люди можуть працювати, і прості у використанні, тому новачки мають змогу створити щось унікальне дуже швидко», – зазначив Мерфі.

Lens Studio тепер містить новий набір генеративних інструментів ШІ, таких як помічник ШІ, який відповідає на запитання, якщо розробнику потрібна допомога.

Інший інструмент дозволить художникам вводити підказку й автоматично генерувати тривимірне зображення, яке вони зможуть використовувати для своїх AR-лінз, усуваючи необхідність розробки 3D-моделі з нуля.

Попередні версії технології доповненої реальності були здатні лише до простих ефектів, як-от одягання капелюха на голову людини у відео. Вдосконалення Snap тепер дадуть змогу розробникам доповненої реальності створювати більш реалістичні лінзи. Наприклад, щоб капелюх плавно рухався разом із головою людини та відповідав освітленню у відео.

У Snap також є плани створити доповнену реальність для всього тіла, а не лише для обличчя. Зокрема, створити новий одяг, повідомили у компанії.

Читайте також на ProIT, як AR та VR технології змінюють правила гри для бізнесу.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.