ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

T-Mobile анонсує надшвидкий 5G зі швидкістю до 3,3 Гбіт/с

author avatar ProIT NEWS

Американський мобільний оператор T-Mobile розпочав розгортання своєї нової бездротової технології 5G, яка може забезпечувати швидкість до 3,3 Гбіт/с за допомогою агрегації операторів.

Вона об’єднує чотири різні канали 5G в один (наразі це працює лише на нових телефонах Samsung Galaxy S23). Як повідомляє The Verge, це схоже на трюк, який використовують маршрутизатори Wi-Fi для швидшого з’єднання.

Надшвидкий 5G від T-Mobile навіть швидший за mmWave 5G, який рекламується Verizon та AT&T як здатний розвивати надзвичайно високу швидкість.

Ookla нещодавно повідомила про швидкість завантаження до 1,6 Гбіт/с у США. Однак він має обмежений радіус дії та підтримку пристроїв, і йому заважають такі звичайні перешкоди, як дерева та будівлі.

Чотири канали, які використовує T-Mobile, включають перепрофільований спектр 1900 МГц із раніше законсервованих мереж 3G T-Mobile і Sprint, а також два канали 2,5 ГГц і 600 МГц.

Згідно з релізом компанії, технологія вже працює у деяких частинах мережі T-Mobile і «буде доступна по всій території США найближчими тижнями».

Старший менеджер із комунікацій Джастін Полсен повідомив The Verge в електронному листі, що для використання переваг агрегованих каналів не потрібен конкретний план і немає обмежень на швидкість з’єднання.

Однак ще не всі зможуть користуватися швидшим з’єднанням. Вам знадобиться Samsung Galaxy S23, який має той самий модем Qualcomm Snapdragon X70, який є в OnePlus 11 5G.

Конкурент T-Mobile, AT&T, працює над аналогічними оновленнями, однак відстає від T-Mobile, який фактично першим почав використовуватися в реальному світі, принаймні серед основних операторів США.

Минулого року компанія оголосила, що досягла позначки пропускної здатності у 3 Гбіт/с за допомогою цієї технології в живій автономній мережі 5G, чого ще не досяг жоден інший постачальник послуг стільникового зв’язку.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.