ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Tab Plus від Lenovo: колонка Bluetooth на базі Android

author avatar ProIT NEWS

Компанія Lenovo анонсувала свій новий Tab Plus – доступний планшет Android із аудіо JBL, вбудованою підставкою тощо, повідомляє 9to5 google.com.

Lenovo Tab Plus – це 11,5-дюймовий планшет cереднього класу з фокусом на розваги.

Основні специфікації:

• чипсет MediaTek G99;

• 8 ГБ оперативної пам’яті;

• 128 або 256 ГБ вбудованої пам’яті залежно від варіанту;

• підтримує microSD.

Дисплей являє собою РК-панель 2000×1200 із частотою оновлення 90 Гц. Також він має акумулятор ємністю 8600 мАг із можливістю зарядки до 45 Вт.

Планшет має вісім динаміків, сертифікованих JBL. Є чотири матричні високочастотні динаміки та чотири низькочастотні динаміки, які забезпечують потужний вихід звуку, – ви можете побачити масивний виріз для сабвуфера збоку.

Також є підставка, щоб підтримувати планшет у вертикальному положенні для перегляду відео. У Lenovo кажуть, що планшет може видавати до 26 Вт аудіо. Для порівняння, це дуже близько до динаміка JBL Flip 6.

Lenovo вбудувала у цей планшет опцію, за допомогою якої динаміки можна використовувати як динамік Bluetooth іншими пристроями, наприклад вашим смартфоном.

У компанії пояснили:

«Щоб максимізувати функціональність планшета та аудіосистему, розроблену і сконструйовану JBL, Lenovo Tab Plus перетворюється на динамік Bluetooth для безперебійного відтворення аудіо з вашого портативного пристрою, наприклад смартфона, і оснащений вбудованою гнучкою підставкою для огляду до 175 градусів».

Із додаткових бонусів – захист від вологи та пилу згідно з класом IP52 та наявність 3,5-мм аудіорозʼєму.

Lenovo Tab Plus працює під керуванням Android 14 та отримає 2 роки оновлень Android (теоретично через Android 16), а також виправлення безпеки до червня 2028 року.

На сьогодні Tab Plus доступний за ціною $290.

Нагадаємо, нещодавно Meta оголосила, що операційна система змішаної реальності, яка працює в гарнітурах Meta Quest, може офіційно використовуватися сторонніми виробниками пристроїв.

Три головні технологічні гравці, а саме Asus, Lenovo та Xbox від Microsoft, – це перші компанії, які підтвердили, що розроблятимуть нові пристрої із програмним забезпеченням.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.