ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Телефони серії Google Pixel 6 ламаються після відновлення заводських налаштувань

author avatar ProIT NEWS

Деякі власники Google Pixel серії 6 помітили, що їхні телефони перестають працювати після спроби скинути пристрій до заводських налаштувань. Про це повідомляє 9to5google.com.

Схоже, через останні оновлення все більше власників Pixel 6 серії бачать, що їхні пристрої більше не працюють після спроби скинути заводські налаштування. Проблема призводить до того, що пристрій не завантажується та видає повідомлення про помилку про те, що пристрій не може завантажити систему Android і пропонує друге скидання до заводських налаштувань.

Один користувач на форумах Google сфотографував повідомлення про помилку:

«Не вдається завантажити систему Android. Ваші дані можуть бути пошкоджені. Якщо ви продовжуєте отримувати це повідомлення, можливо, вам доведеться скинути до заводських налаштування та стерти всі дані користувача, що зберігаються на цьому пристрої».

Цю проблему вперше висвітлили на TechIssuesToday, які також звернули увагу на відповідь експерта з продуктів на форумах Google, який стверджує, що це відома проблема, яка розслідується. Крім цього коментаря, Google ще офіційно не визнав проблему.

Також зазначається, що уражені пристрої показують помилки під час завантаження. Вони свідчать про те, що пристрій нездатний увімкнути ext4 verity та відсутній файл tune2fs. Зокрема, так показано у відео, яке OF Tech нещодавно опублікував на YouTube.

Також проблема виникла на Pixel 6, Pixel 6 Pro та Pixel 6a, але не на новіших моделях Pixel.

Основною причиною тут, здається, є оновлення, але важко зрозуміти, яке оновлення є причиною. Хоча багато хто стверджує, що використовував поточне стабільне оновлення, принаймні один власник Pixel 6 Pro, який зіткнувся з цією проблемою, використовував Android 15 Beta 3, а в деяких інших звітах версія Android взагалі не згадується.

Про виправлення нічого не повідомляється, хоча деякі зазначають, що Android Flash Tool не розпізнає пристрій. Незрозуміло, чи використовував хтось Pixel Repair Tool.

Нещодавно ми повідомляли, що уряд США випустив попередження для співробітників із телефонами Pixel, вимагаючи оновлення безпеки до 4 липня. Це пов’язано з високою вразливістю вбудованого програмного забезпечення в операційній системі Android, яка може відкрити пристрої для обмеженої цілеспрямованої експлуатації.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.