ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Уряд США подає до суду на Adobe за приховування плати за припинення підписки й ускладнення її скасування

author avatar ProIT NEWS

У США подали до суду на Adobe за приховування плати за дострокове припинення підписки й ускладнення її скасування, повідомляє Tech Crunch.

Міністерство юстиції США подало позов, стверджуючи, що компанія таким чином обманює користувачів.

У скарзі йдеться, що Adobe завдала шкоди споживачам, зареєструвавши їх у своєму найприбутковішому плані підписки за замовчуванням, не розкриваючи при цьому чітко важливих умов плану.

Уряд стверджує, що Adobe підштовхувала споживачів до підписки, не повідомляючи їм, що скасування плану в перший рік коштуватиме їм сотні доларів.

Adobe розкриває комісію за дострокове розірвання лише тоді, коли підписники намагаються скасувати підписку, і перетворює комісію за дострокове розірвання на потужний інструмент утримання, захоплюючи споживачів у підписки, які їм більше не потрібні, йдеться у скарзі.

Adobe ж заявляє, що планує спростувати претензії в суді.

«Послуги передплати є зручними, гнучкими й економічно ефективними, що дає змогу користувачам вибрати план, який найкраще відповідає їхнім потребам, графіку та бюджету», – заявили у компанії.

У 2012 році Adobe перейшла на модель передплати та почала вимагати від споживачів регулярної плати за доступ до її програмного забезпечення. Раніше користувачі могли отримати доступ до такого ПЗ тільки після одноразової оплати.

Федеральна торгова комісія зазначає, що більшу частину доходу компанії становлять саме підписки.

Раніше ми повідомляли, що Adobe Firefly Image 3 спрощує використання інструментів ШІ у Photoshop.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.