ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

В Україні запрацював MilTech проєкт Укроборонпрому і Rheinmetall

author avatar ProIT NEWS

В Україні запрацював перший реалізований проєкт в рамках співробітництва Укроборонпрому і Rheinmetall — цех з ремонту та виробництва бронетехніки.

Про це у понеділок, 10 червня повідомив міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

«Прямо зараз це дозволить швидше ремонтувати іноземну техніку та, відповідно, швидше повертати її на передову. В перспективі тут вироблятимуться нові зразки броньованої техніки», — написав він.

Цей проєкт, як зазначає Камишін, є не тільки підтримкою ЗСУ, а й економіки України.

«В цеху працюють українські фахівці, під технічним наглядом колег з Німеччини. Податки сплачуються в Україні. І ми отримуємо нові технології», — наголосив міністр.

Нагадаємо, Укроборонпром складається з підприємств, що діють у сфері озброєння, військової і спецтехніки та боєприпасів, беруть участь у військово-технічному співробітництві з іншими державами.

До складу Концерну входять наукові установи та промислові підприємства 9 оборонних галузей.

У 2022 році Кабінет міністрів виключив зі складу держконцерну «Укроборонпром» «Укрспецекспорт» та дві його «дочки» - ДП «Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «Прогрес» і «Спецтехноекспорт». Їх передали до сфери управління Міноборони на час воєнного стану. Минулого року тво голови Укрспецекспорт Роману Козію було доручено врегулювати стосунки з партнерами, з якими на той момент були відкриті контракти на експорт Україною зброї.

Тво керівника компанії Укрспецекспорт Козій Роман Богданович відповідав за питання урегулювання експортних контрактів українських підприємств військово-промислового комплексу з іноземними партнерами, які були укладені до початку повномасштабного вторгнення на суму 8,9 мільярдів гривень.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.