ProIT: медіа для профі в IT
2 хв

Вечір пʼятниці: кросовер Call of Duty Fallout вийшов цього тижня

author avatar ProIT NEWS

Інформація про те, що наступним кросовером Call of Duty буде співпраця з франшизою Fallout від Bethesda Softworks, зʼявилася ще кілька тижнів тому. Тепер же це офіційно. Допис у блозі від Infinity Ward містить більше інформації про те, як це виглядає та чого можуть очікувати гравці.

Подія Fallout: Vault Dwellers у Modern Warfare III, Warzone та Warzone Mobile розпочалася 20 червня і триватиме до 26 червня включно.

Як повідомляє Red Write, скіни включають синьо-металевий оздоблений золотом костюм сховища для Сховища 141 (який поки що не існує в каноні Fallout). Так, оператори носять Pip-Boys. У них навіть є якась ігрова функція.

COD x Fallout Bundle | Call of Duty: Warzone & Modern Warfare III

Що отримають гравці у Fallout Bundle:

  • Чотири скіни оператора «Vault 141».
  • План зброї «Atomic Disintegrator» HRM-9.
  • Проєкт зброї M16, схвалений Vault-Tec.
  • Обереги «Let’s Do This!» і «Fatman».
  • Візитівка «Wasteland Workshop».
  • Велика наклейка «You’re Special».
  • Емблема «Vault-Tec Engineer».
  • Наклейка «Nuka-Cola Spacer».
  • Шість екранів завантаження. Зокрема «Nuka-Cola», «Please Stand By», «Survivors’ Journey», «Sanctuary Hills», «Vault 141» і «Restoring Democracy».
Чотири оператори Call of Duty, одягнені в костюми Fallout Vault, крокують підземним коридором, освітленим над головою люмінесцентними лампами

Скільки коштує набір Fallout від Call of Duty?

Хоча в дописі у блозі не згадується його офіційна ціна, якщо минула практика підтвердиться, то це становитиме 2400 балів CoD, які можна купити приблизно за $20.

Щодо того, що робить зброя, то в Infinity Ward зауважили, що проєкт M16 пропонує неперевершене поєднання швидкості та стабільності. M16 має магазин на 45 патронів із двома насадками та лазерним прицілом.

HRM-9 – це пістолет-кулемет ближнього бою із барабанним магазином на 50 патронів плюс теплова ідентифікація цілі. Він має більший радіус дії, ніж стандартний SMG у грі.

Оператори Call of Duty, одягнені в костюми Fallout Vault, виходять із підземного бункера на блакитне небо

Використання скінів Vault Dweller під час події призведе до збільшення XP.

Також гравці можуть заробляти додаткові косметичні предмети, як-от наклейки, емблеми та камуфляжі зброї з відсиланнями до Nuka-Cola, Республіки Нова Каліфорнія та канонічних маркерів всесвіту Fallout.

Call of Duty Warzone і Call of Duty: Modern Warfare III доступні на PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One та Xbox Series X. Call of Duty Mobile доступний для пристроїв Android та iOS.

Раніше ми повідомляли про українську гру Erra: Exordium вийшла у Steam.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.