ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Вечір п’ятниці: прихильники теорії пласкої Землі отримають власне реаліті-шоу

author avatar ProIT NEWS

Теорії змови про пласку Землю набули шаленого поширення в останні роки, незважаючи на досить переконливі докази того, що наша планета кругла. Однак значна група людей взяла на себе зобов’язання довести, що якщо ви керуєте яхтою досить далеко в океані, то зрештою виявите, що всім нам брехали про форму нашої планети.

IndieWire повідомляє, що готується нове телевізійне реаліті-шоу, яке заплатить прихильникам цієї теорії змови гроші за те, щоб вони відстоювали свої переконання, що Земля насправді має форму фрісбі, а не баскетбольного м’яча.

Шоу описують як частково документальне, частково змагальне. Воно забезпечить прихильників теорії змови ресурсами на $50 тисяч для проведення так званих досліджень.

Наприкінці шоу учасники представлять свої висновки групі науковців, теологів і картографів. Якщо їм вдасться переконати більшість суддів, що Земля справді пласка, то вони виграють грошовий приз.

Прем’єра серіалу відбудеться на новому безкоштовному стримінговому сервісі The Network, який поки що має досить обмежений вибір контенту (на вебсайті рекламуються лише дві оригінальні програми).

Звісно, ​новим шоу на тему теорії змови платформа сподівається збільшити свою аудиторію, залучивши тих, хто готовий посміятися над довірливими людьми, які вірять у цю середньовічну оману.

Читайте також на ProIT: Моделі, створені ШІ, беруть участь у першому віртуальному конкурсі краси Miss AI.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.