ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

WhatsApp для iOS отримує підтримку ключів доступу

author avatar ProIT NEWS

Компанія WhatsApp оголосила про впровадження підтримки ключів доступу в iOS – функції, яка дасть змогу користувачам WhatsApp входити у свої облікові записи на пристроях iOS за допомогою Face ID, Touch ID або пароля свого пристрою.‌‌

Ключі доступу є заміною традиційного пароля і створені, щоб запобігти онлайн-атакам. Наприклад, фішингу (немає пароля, який можна викрасти) або одноразового SMS чи коду автентифікації, які можна перехопити.

Ключі доступу також зручніші, оскільки вхід здійснюється за допомогою швидкого сканування ‌Face ID‌ або ‌Touch ID‌, а не пароля.

Ключі доступу WhatsApp можна увімкнути, відкривши налаштування програми, а потім вибравши розділ «Обліковий запис» і натиснувши «Ключі доступу».

Як повідомляє Mac Rumors, Apple підтримує ключі доступу із 2022 року. Вони працюють на пристроях під управлінням iOS 16 і новіших версій, iPadOS 16 і новіших версій, а також macOS Ventura і новіших версій.

Нині багато компаній впроваджують підтримку ключів доступу. Зокрема, це X, Google, TikTok, PayPal, Best Buy, Microsoft, PlayStation та eBay.

Нещодавно компанія Meta запустила бета-версію створення зображень штучного інтелекту в режимі реального часу для користувачів WhatsApp у США. Нова функція є частиною ширшого розгортання функцій штучного інтелекту в усіх програмах компанії, включно з WhatsApp, Instagram, Facebook і Messenger.

Раніше ми розповідали, як ділитися паролями або ключами доступу зі свого iPhone, iPad або Mac.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.