ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

YouTube Music тестує радіо, створене штучним інтелектом

author avatar ProIT NEWS

YouTube Music тестує генеративну функцію штучного інтелекту, яка дозволяє користувачам вводити промти (підказки) для створення власного радіо. Про це повідомляє 9to5google.

Після розгортання на вашому пристрої/програмі/обліковому записі картка «Запитуйте музику будь-яким способом» з’явиться у вашій головній стрічці. Зверніть увагу на включення кнопки «Запустити радіо».

Ця фіолетово-рожева підказка схожа на постійну картку «Створіть радіо: свій музичний тюнер», яка на початку цього року отримала окрему вкладку «Бібліотека» > новий ярлик FAB.

Відкриється користувацький інтерфейс на основі чату з полем у нижній частині, яке дозволяє «Попросити музику». Він запускається як повноекранний інтерфейс користувача з позначкою «Експеримент» у верхньому правому куті.

Також можна ввести підказку голосом.

«Відповіді, створені штучним інтелектом, є експериментальними. Якість і точність можуть відрізнятися. Будь ласка, не вводьте конфіденційну або особисту інформацію про себе чи інших», — йдеться у повідомленні YouTube Music.

YouTube Music пропонує подвійну рядкову карусель пропонованих підказок: запальні поп-приспіви, епічні саундтреки, оптимістичні поп-гімни та рок-хіти. Також є рубрика «Здивуй мене!».

Після цього YouTube Music створить радіостанцію та використає наявну картку списку відтворення, щоб показати результат. Ваша підказка використовується як назва станції, вона має позначку «Створено для вас» і супроводжується описом.

Потім ви побачите перші три пісні з кнопками для відтворення/паузи, збереження у бібліотеці та додаткове меню.

Раніше ProIT повідомляв, що YouTube тестує функцію контекстних приміток для відео.

Також ми писали, що YouTube встановив нові правила для реалістичних відео, створених штучним інтелектом.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.