ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

YouTube тестує функцію контекстних приміток для відео

author avatar ProIT NEWS

Незабаром YouTube дозволить користувачам додавати нотатки, які нададуть контекст до деяких відео, як частину нової функції. Спочатку вона буде розгорнута в Сполучених Штатах, повідомляє Reuters.

У межах початкової фази тестування YouTube запропонує певним користувачам і творцям написати примітки, які мають додати релевантний, своєчасний і легкий для розуміння контекст у відео. Примітки, наприклад, можуть пояснювати, що певна пісня є пародією, або вказувати, коли доступна нова версія продукту, або повідомляти глядачам, що старі архівні кадри помилково зображуються як поточна подія.

Платформа соціальних медіа X має подібну функцію під назвою «Примітки спільноти», за допомогою якої вона дозволяє вибраним співавторам додавати контекст до публікацій, включно з такими тегами, як «misleading» та «out of context».

Функція нотаток на YouTube спочатку буде доступна на мобільних пристроях для користувачів у США англійською мовою.

YouTube визнає, що під час етапу тестування ймовірно будуть помилки, оскільки можуть бути примітки, які не підходять для відео, або у примітці може міститися неправильна інформація.

У межах тестового етапу обмежену кількість користувачів буде запрошено для написання нотаток. На цьому етапі оцінюватиметься корисність приміток, що допоможе навчити системи перед потенційним ширшим впровадженням.

У компанії кажуть, що під час тестування система постійно вдосконалюватиметься. Потім YouTube визначить, чи є сенс офіційно запроваджувати цю функцію.

Раніше ми повідомляли, що YouTube встановив нові правила для реалістичних відео, створених штучним інтелектом.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.