ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Зірковий Telegram: у месенджері запустили внутрішню валюту

author avatar ProIT NEWS

У Telegram з’явиться внутрішня валюта – Telegram Stars («зірки»). Вона буде використовуватися для оплати послуг у мінізастосунках, повідомив засновник месенджера Павло Дуров.

«Завдяки Telegram Stars мінізастосунки тепер можуть приймати платежі за цифрові послуги, використовуючи найпростіший спосіб оплати – покупки у застосунках на Android та iOS», – зазначив Дуров.

«Зірки» можна придбати через систему вбудованих покупок у магазинах Apple та Google або за допомогою бота PremiumBot, а потім витратити на різні цифрові продукти, які пропонують боти, – від електронних книг та онлайн-курсів до предметів в іграх на платформі Telegram.

Apple та Google стягуватимуть комісію у розмірі 30% при покупці «зірок». Однак Telegram субсидуватиме рекламу, придбану за допомогою цього засобу платежів, завдяки чому комісія буде нульовою.

Найближчим часом розробники зможуть виводити «зірки», отримані ботами, у Toncoin за допомогою платформи Fragment.

Правила продажу фізичних товарів та послуг не змінилися. Їх, як і раніше, можна придбати за допомогою будь-якої із платіжних систем, що підтримуються.

Докладна інформація для розробників про зміни цифрових продуктів доступна на цій сторінці.

Завдяки швидким і зручним платежам за цифрові товари та послуги платформа ботів і мінізастосунків дасть змогу новим видам бізнесу охопити понад 900 мільйонів потенційних клієнтів в екосистемі Telegram.

У майбутніх оновленнях у «зірок» Telegram з’явиться ще більше функцій та можливостей, окрім придбання цифрових товарів та послуг у мінізастосунках. Наприклад, користувачі зможуть надсилати подарунки творцям контенту і не тільки.

Раніше ProIT повідомляв, що Telegram виправив програму Windows zero-day, яка використовується для запуску сценаріїв Python.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.