ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Зростає потреба у промисловому DevOps — результати опитування

author avatar ProIT NEWS

Опитування 200 керівників організацій, які мають доходи понад $350 мільйонів, виявило, що помилки промислового кодування спричиняють зупинку виробництва в середньому на 31 годину, що коштує $4,2 мільйона на годину, що становить $126 мільйонів збитків за зупинку. Про це повідомляє DevOps.com.

Опитування, проведене компанією Copia Automation, постачальником промислової платформи DevOps, показало, що половина всіх простоїв спричинена змінами промислового коду (Industrial code), плутаниною коду, відсутністю видимості промислового коду та проблемами з програмованими логічними контролерами (PLC).

Найпоширенішими причинами незапланованих простоїв є порушення кібербезпеки (47%), потім несправність апаратного забезпечення (45%), проблеми з кодуванням/програмним забезпеченням (41%), людські помилки (32%) та екологічні катастрофи (25%).

Опитування також показує, що понад три чверті (79%) респондентів зазначили, що спеціальні виправлення в промисловому програмуванні є звичайною справою. Окрім того, опитані витрачають у середньому в 10 разів більше часу (45 годин на місяць) на налагодження коду, ніж на його перегляд. Майже всі респонденти (99%) сказали, що вони зайняті перевіркою коду, але 80% визнали, що їхня організація витрачає менше чотирьох годин на місяць на перевірку коду.

Існує сумна тенденція — тимчасові виправлення, яким надають пріоритет над усуненням основних причин. Як наслідок, організації стикаються з однією проблемою кілька разів.

Але є і позитивний момент: майже всі респонденти (97%) сказали, що вони знають про промислові DevOps. Однак 44% назвали конкуренцію головною проблемою, а за нею йде відсутність інтересу з боку керівництва (39%).

Це може стати більш серйозною проблемою, оскільки все більше організацій прагнуть розгорнути штучний інтелект (ШІ) на промислових платформах. Ці моделі мають бути розгорнуті на основі DevOps.

Платформи периферійних обчислень, які включають промислові системи, є наступним рубежем для команд DevOps. Оскільки периферійні обчислення продовжують розвиватися, може настати день, коли на периферії виконується більше робочих навантажень, ніж у хмарі.

Читайте також на ProIT: Опитування CyCognito виявило ступінь кризи безпеки вебзастосунків.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.