Інформація про авторські права

Всі матеріали, що знаходяться на цьому веб-сайті, захищені авторським правом ProIT або нашими партнерами. Усі права захищені.

Матеріали, що знаходяться на нашому веб-сайті, призначені для особистого використання. Будь-яке копіювання, перевидання або розповсюдження цих матеріалів заборонене без попередньої згоди ProIT.

Якщо ви бажаєте використовувати наші матеріали для комерційних цілей або для інших цілей, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти info@proit.org.ua, щоб отримати дозвіл на використання. Ми будемо раді допомогти вам у використанні наших матеріалів та надати необхідну інформацію про умови використання.

У разі порушення авторських прав, ProIT залишає за собою право застосувати всі необхідні заходи, включаючи судові заходи, щоб захистити свої права та інтереси.

Якщо ви вважаєте, що ваші авторські права були порушені на нашому веб-сайті, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти moderation@proit.org.ua, і ми розглянемо ваше повідомлення та приймемо необхідні заходи відповідно до законодавства з авторських прав.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.