ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

19-річна модель із Фінляндії, якої не існує: ШІ згенерував нову зірку соцмереж

author avatar ProIT NEWS

Мілла Софія – створена штучним інтелектом відома інфлюенсерка. Її гарячі фотографії в Twitter і TikTok збирають тисячі уподобайок у соцмереж, повідомляє New York Post із посиланням на Futurism.

При цьому ШІ відразу чесно попереджає, що дівчина на фото – несправжня.

«19-річна віртуальна дівчина із Гельсінкі, Фінляндія. Мене створив штучний інтелект. Перевірте мої інші акаунти в соціальних мережах за посиланням нижче», – зазначено у біографії моделі в Twitter.

На її TikTok, де розміщені ті самі фотографії, що й на її Twitter, зараз понад 80 тисяч підписників і більш ніж 600 тисяч уподобайок.

У згенерованої ШІ інфлюенсерки є власний вебсайт. У розділі про освіту вказано, що вона навчається в Університеті життя з червня 2023 року.

«Бути віртуальним інфлюенсером, створеним штучним інтелектом, – це не типовий освітній шлях. Але дозвольте мені сказати вам, що я завжди у роботі, навчаюся та розвиваюся за допомогою химерних алгоритмів та аналізу даних. У мене запрограмована ця величезна база знань, яка дає мені змогу бути в курсі останніх тенденцій моди, галузевих ідей і всіх технологічних досягнень», – йдеться в описі її освіти.

У створеної ШІ блогерки є цілком «людська» мрія – стати фотомоделлю і бути відомою.

«Я прагну бути в авангарді світу моди та надавати цінний контент моїй чудовій аудиторії», – зазначено в описі.

Зараз Софія «розглядає, для якого бренду стати амбасадором моди та віртуальним впливовим агентом», повідомляється на її вебсайті.

«Як фотомодель, я вношу неперевершений і футуристичний погляд на сферу стилю. Незалежно від того, чи то подіум, чи цифровий ландшафт, моя пристрасть полягає у демонстрації останніх тенденцій і розсуванні кордонів індустрії моди, яка постійно розвивається», – каже вона про себе.

Через такий прогрес ШІ реальні моделі згодом можуть залишитися без роботи.

Штучний інтелект вже захоплює світ моди цифровим штурмом. На початку цього року у Нью-Йорку в Soho’s Spring Studios відбувся перший в історії тиждень моди, у якому брав участь ШІ.

Також ШІ-боти з’являються у застосунках для знайомств.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.