ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Редакція ProIT разом із венчурним синдикатом TOLOKA оголошують конкурс для ранніх стартапів ProIT Startup Toloka

author avatar Олеся Остафієва
Головний редактор ProIT

Редакція ProIT спільно із венчурним синдикатом TOLOKA організовують конкурс ІТ-стартапів.

Наша мета – привернути увагу бізнес-янголів до українських стартапів, які перебувають на початковому етапі й потребують pre-seed інвестицій та фахового зворотного зв’язку щодо свого продукту.

Усі подробиці й умови конкурсу, а також форму подачі можна знайти у закріплених постах на нашому Telegram-каналі.

Етапи конкурсу:

  • подання презентацій на конкурс, яке триватиме до 31 січня. Алгоритм: перейдіть на наш телеграм, знайдіть покликання на форму, через яку подається презентація;
  • конкурсний відбір – до 15 лютого;
  • оголошення переможців – 25 лютого.

Що ми пропонуємо:

✅ Усі презентації, які відповідають вимогам конкурсу, будуть опубліковані у розділі «Блоги» на сайті ProIT, а також надіслані на розгляд бізнес-янголам венчурного синдикату TOLOKA.

✅ Журі у складі фахівців ProIT та засновників TOLOKA оберуть три найкращі проєкти. Переможець отримає грошову винагороду від ProIT у розмірі 50 тисяч гривень, а також 1000 доларів США й «годину з ментором» від засновників TOLOKA. Ще два проєкти отримають грошову винагороду від ProIT у розмірі 25 тисяч гривень і «годину з ментором» від засновників TOLOKA.

✅ Про кожний із проєктів-переможців буде опублікована аналітична стаття на ProIT з докладним описом, його перспективами та коментарями щодо розвитку від засновників TOLOKA.

✅ Один стартап отримає «годину з ментором» від Семена Дукача – американського підприємця, у минулому виконавчого директора акселератора Techstars у Бостоні й  професійного гравця у блекджек, про неймовірні виграші якого знято два фільми. Наразі він є партнером-засновником One Way Ventures – фонду венчурного капіталу, який підтримує підприємців-іммігрантів.

Вимоги до стартапу

Це має бути саме ІТ-стартап, який перебуває на початковому етапі розвитку й потребує первинних інвестицій.

Презентація проєкту має складатися із 10-14 слайдів і містити таку інформацію:

1. Назва стартапу, ваше ім’я, адреса, електронна пошта й номер телефону.

2. Біль користувача, який знімає ваше рішення, або нові можливості, які з’являються під час запуску вашого рішення/продукту.

3. Ключова цінність, яку надає ваш продукт (бажано у кількісних показниках).

4. Унікальна технологія чи рішення, що стоять за продуктом.

5. Бізнес-модель. Хто з усіх ваших потенційних клієнтів вже має гроші, і чому вони заплатять за ваш продукт.

6. План виходу на ринок/масштабування.

7. Аналіз конкурентів та конкурентні переваги.

8. Ключові учасники команди та їхній досвід.

9. План із фінансів і ключових метрик, як-от кількість клієнтів, конверсія тощо.

10. Нинішній статус вашого продукту, стратегія розвитку, а також плани використання коштів, які ви хочете залучити (куди і яким чином будуть витрачені)‌‌

TOLOKA – венчурний синдикат, заснований влітку 2022 року Ігорем Шойфотом, Тарасом Кириченком та Олександром Колбом. Менше ніж за пів року синдикат зібрав навколо себе понад 500 інвесторів та вже проінвестував у низку проєктів, серед яких і заснований українцями стартап Homes Mate.

Ігор Шойфот – партнер TOLOKA, партнер TMT Investments. Інвестор, член ради директорів у 100+ стартапах із сукупною оцінкою у кілька мільярдів доларів, зокрема в Україні. Три єдинороги, 14 прибуткових виходів, 5x повернення на інвестиції фонду. 25 років в американському хай-теку. Викладав у Каліфорнійському університеті в Берклі та Нью-Йоркському університеті протягом 11 років.

Тарас Кириченко – партнер TOLOKA, голова Наглядової ради у компанії «Нова Пошта», раніше – член Наглядової ради в АТ «Ощадбанк» та Голова правління в АТ «ПРАВЕКС БАНК». Банкір із 15-річним стажем. Має багатий досвід управління у фінансовому секторі, а також великий досвід інвестування.

Олександр Колб – партнер TOLOKA, засновник і CEO одного з найбільших українських маркетингових агентств Promodo. У 2014 році став одним із засновників Харківського IT-кластеру, до складу якого входять понад 250 компаній. Автор каналу «Велика Риба» про IT-підприємництво.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.