ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Що ви хотіли б спитати у Гері Шапіро – CEO в Consumer Technology Association, власника й організатора CES?

author avatar ProIT NEWS

Редакція ProIT планує інтерв’ю із Гері Шапіро – американським бізнесменом, президентом і СЕО американської Асоціації споживчих технологій (Consumer Technology Association).

Він є організатором International Consumer Electronics Show (CES). Це велика технологічна виставка, яка проводиться двічі на рік у Сполучених Штатах.‌‌‌‌

Гері Шапіро – автор книг «Ніндзя майбутнього: Секрети успіху в новому світі інновацій», «Ніндзя інновацій: Десять убивчих стратегій найуспішніших бізнесів світу» та «Повернення: Як інновації відновлять американську мрію».

‌‌‌Ви можете поставити своє запитання цьому «євангелісту інновацій», а ми обовʼязково його озвучимо. Зробити це можна за посиланням.

Нагадаємо, на сайті ProIT вже вийшла низка інтервʼю з відомими бізнесменами, інноваторами, IT-фахівцями про їхнє бачення змін у світі технологій, місце і роль України у цих змінах.

Так, Нік Білогорський – це визначна постать у світі кіберзахисту. Він обіймав посаду директора з кібербезпеки у корпорації Google із 2019 до 2023 року.

Саме на цій позиції IT-фахівець застав новину про повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну. Його команда відповідала за безпеку Google-акаунтів у всіх сервісах – від Gmail до YouTube. А також за безпеку Google Chrome web browser і рецензування застосунків у Google Play.

Інтервʼю з Ніком Білогорським про те, які загрози та виклики має Україна у кіберпросторі та як хакери можуть вплинути на хід війни з росією, читайте за посиланням.

Лу Шиплі є членом рад директорів компаній Wasabi, Alyce, CustomerGauge, GTreasury, Teamworks і Fairmarkit. Керівник корпоративного програмного забезпечення з більш ніж 25-річним досвідом роботи, підприємець, інноватор у сфері продажів, викладач у Гарвардській бізнес-школі.

З Лу Шиплі ми поговорили про стартапи, українські IT-компанії, бізнес і продажі у воєнний час. Інтервʼю зі справжнім гуру продажів читайте за посиланням.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.