ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Конкурс для ранніх стартапів ProIT Startup Toloka: переможців буде оголошено наступного тижня

author avatar ProIT NEWS

Переможців конкурсу ProIT Startup Toloka, який проводять редакція ProIT спільно із венчурним синдикатом TOLOKA, оголосять вже наступного тижня. Слідкуйте за нашими повідомленнями!

На конкурс було подано 19 презентацій від учасників. Журі у складі фахівців ProIT та засновників TOLOKA обрали три найкращі проєкти. Переможець отримає грошову винагороду від ProIT у розмірі 50 тисяч гривень, а також 1000 доларів США й «годину з ментором» від засновників TOLOKA. Ще два проєкти отримають грошову винагороду від ProIT у розмірі 25 тисяч гривень і «годину з ментором» від засновників TOLOKA.

А також:

✅ Усі презентації, які відповідають вимогам конкурсу, будуть опубліковані у розділі «Блоги» на сайті ProIT, а також надіслані на розгляд бізнес-янголам венчурного синдикату TOLOKA.

✅ Про кожний із проєктів-переможців буде опублікована аналітична стаття на ProIT з докладним описом, його перспективами та коментарями щодо розвитку від засновників TOLOKA.

✅ Один стартап отримає «годину з ментором» від Семена Дукача – американського підприємця, у минулому виконавчого директора акселератора Techstars у Бостоні й професійного гравця у блекджек, про неймовірні виграші якого знято два фільми. Наразі він є партнером-засновником One Way Ventures – фонду венчурного капіталу, який підтримує підприємців-іммігрантів.

Наша мета – привернути увагу бізнес-янголів до українських стартапів, які перебувають на початковому етапі й потребують pre-seed інвестицій та фахового зворотного зв’язку щодо свого продукту.

TOLOKA – венчурний синдикат, заснований влітку 2022 року Ігорем Шойфотом, Тарасом Кириченком та Олександром Колбом. Менш ніж за пів року синдикат зібрав навколо себе понад 500 інвесторів та вже проінвестував у низку проєктів, серед яких і заснований українцями стартап Homes Mate.

Ігор Шойфот – партнер TOLOKA, партнер TMT Investments. Інвестор, член ради директорів у 100+ стартапах із сукупною оцінкою у кілька мільярдів доларів, зокрема в Україні. Три єдинороги, 14 прибуткових виходів, 5x повернення на інвестиції фонду. 25 років в американському хай-теку. Викладав у Каліфорнійському університеті в Берклі та Нью-Йоркському університеті протягом 11 років.

Тарас Кириченко – партнер TOLOKA, голова Наглядової ради у компанії «Нова Пошта», раніше – член Наглядової ради в АТ «Ощадбанк» та голова правління в АТ «ПРАВЕКС БАНК». Банкір із 15-річним стажем. Має багатий досвід управління у фінансовому секторі, а також великий досвід інвестування.

Олександр Колб – партнер TOLOKA, засновник і CEO одного з найбільших українських маркетингових агентств Promodo. У 2014 році став одним із засновників Харківського IT-кластеру, до складу якого входять понад 250 компаній. Автор каналу про IT-підприємництво «Велика Риба».

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.