ProIT: медіа для профі в IT
3 хв.

Конструктор сайтів, граматичний помічник і цифровий офіціант: хто переміг у конкурсі стартапів ProIT Startup Toloka

author avatar Катерина Чуб

Журі конкурсу ранніх стартапів ProIT Startup Toloka, який наша редакція ProIT проводила спільно з венчурним синдикатом TOLOKA, визначило переможців конкурсу.

До складу журі увійшли засновники TOLOKA Ігор Шойфот, Тарас Кириченко та Олександр Колб, засновник ProIT Антон Подлуцький та головна редакторка ProIT Олеся Остафієва.

Критеріями для визначення переможців були перш за все перспективи розвитку, новизна, технологічне рішення, а також соціальна складова.

Головною метою конкурсу було привернути увагу бізнес-янголів до українських стартапів, які перебувають на початковому етапі розвитку й потребують pre-seed інвестицій та фахового зворотного зв’язку щодо свого продукту.

У цьому році на конкурс було подано 18 проєктів від учасників. Ми обрали трьох переможців, про яких найближчим часом розповімо докладніше.

Трійка найкращих

Переможцем конкурсу став UAdd.me. Це сервіс мультипосилань, який дає змогу створити сайт або онлайн-візитівку буквально за лічені хвилини.

За допомогою сервісу можна презентувати власні роботи й зібрати всі контакти в одному посиланні, а потенційний клієнт сам вибере зручний спосіб зв’язку.

Переможець отримає грошову винагороду від ProIT у розмірі 50 тисяч гривень, а також $1000 і «годину з ментором» від засновників TOLOKA.

Друге місце – проєкт GPTTools.ai. Це граматичний посібник, який підвищує якість написання текстів, використовуючи лише Ctrl + правий клік на виділеному тексті. Безумовною перевагою платформи над подібними іншими є те, що вона працює із 76 мовами.

Проєкт отримає грошову винагороду від ProIT у розмірі 25 тисяч гривень і «годину з ментором» від засновників TOLOKA.

Третє місце – проєкт 7Loc. Це цифровий офіціант на основі штучного інтелекту.

Сервіс пропонує 7 ліній комунікації з клієнтами: магазин для самообслуговування, самовивозу або власної доставки, QR-меню, чати з персоналом або ШІ, програму лояльності, маркетинг, відгуки й програму рекомендацій.

Стартап теж отримає грошову винагороду від ProIT у розмірі 25 тисяч гривень і «годину з ментором» від засновників TOLOKA.

Проєкти, які також брали участь у конкурсі

Окрім трійки переможців, у конкурсі також взяли участь проєкти з різноманітним функціоналом та можливостями.

Globio – це застосунок для допомоги емігрантам в адаптації на новому місці. Зокрема, завдяки застосунку користувачі зможуть отримувати структуровані ШІ поради з релокації, що значно полегшить процес адаптації.

RestOn це SaaS для ресторанів, який допомагає керувати й контролювати потік гостей, а також збирати великі обсяги даних.

Pet wellness – це застосунок для собак із масштабуванням у вигляді застосунку з можливістю додавати різні види домашніх улюбленців. Ви зможете за допомогою календаря відслідковувати всі події в житті песика, зберігати сканкопії важливих документів, а також додавати друзів вашого собаки та його недругів.

Upportunity це АРІ з рекомендаціями щодо продажів та утримання клієнтів у HealthCare.

Передбачається створення моделі машинного навчання та API, які легко інтегруються з базами даних медичної інформаційної системи (MIS) і лабораторної інформаційної системи (LIS). Ці технології дають змогу індивідуально передбачити, кого залучити, коли пацієнт повернеться.

Trojan Systems це Digital пест-контроль-технік, який працює 24/7. Вказана смартсистема контролю шкідників і розумної аналітики допомагає компаніям HASSP-сервісу стати більш освіченими, інноваційними й автоматизованими для професійного обслуговування власних клієнтів за світовими стандартами.

Sofi – це персональний помічник вибору одягу з орієнтацією на sustainable.

Mantis Analytics – це платформа для моніторингу інформаційного поля в режимі реального часу. Зокрема, її можна використовувати для виявлення головних наративів в інформаційному полі й аналізу трендів.

Також платформа може бути корисною для відстеження комунікації ворога та російського ІПСО.

Peredachka це застосунок для швидкої доставки.

Peredachka допомагає знайти водія чи передачу відповідно до вашого кінцевого пункту призначення, що дозволяє зекономити час і гроші порівняно із традиційними кур’єрськими службами.

SynSoul це мультимовна платформа аватарів. Зазначена технологія, зокрема, може допомогти тим, хто потребує анонімності у спілкуванні. Наприклад, пропонуючи психологічну допомогу жертвам насильства.

Планета Пізнавайликів – вебплатформа, яка спрямована на гармонійний розвиток дітей від народження. Це відеоконтент для дітей із використанням у навчальних цілях мультиплікаційних героїв.

МиПорада – це сайт для запитань і отримання порад.

Його мета – налагодження комунікації між поколіннями, передача цінного життєвого досвіду, отримання швидкої корисної поради, фінансова підтримка вразливої групи населення (людей старшого віку).

AI SP – штучний інтелект для тендерів. Алгоритм дозволяє у найкоротший строк створити пакет документів для тендеру.

The Moon маркетплейс-платформа для попередніх замовлень у закладі, що суттєво економить час користувачів.

CollabWave це платформа, яка прискорює пошук та підвищує ефективність співпраці з блогерами та між брендами.

Napiy це виробництво сумішей для напоїв, які замінюють звичайну їжу.

Розробники зазначають, що кожна порція продукту, який складається з рослинних компонентів і смакує як молочний коктейль, містить збалансовану суміш із поживних речовин, таких як вуглеводи, незамінні жири, білки, а також різні вітаміни та мінерали.

Для всіх, хто цікавиться подробицями цих проєктів, редакція готова надати контакти засновників.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.