ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Розроблено для людей, а не для грошей: як працює український сервіс мультипосилань uadd.me

author avatar Катерина Чуб

Сервіс мультипосилань uadd.me став переможцем конкурсу ранніх стартапів ProIT Startup Toloka, який наша редакція ProIT проводила спільно з венчурним синдикатом TOLOKA.

І на дарма, адже в сучасному світі мультипосилання потрібні кожній людині, яка бажає отримати вигоду від свого продукту.

На сьогодні це один із найзручніших способів надати підписникам та потенційним клієнтам усю необхідну інформацію про компанію, а у випадку з українським сервісом uadd.me це можна зробити ще й безкоштовно.

Реєстрація – легко і просто

Сторінка в uadd.me – це квінтесенція інформації про вас або ваш продукт.

Головною перевагою сервісу є зручність, швидкість та функціональність інструменту, а також зрозуміла форма реєстрації.

Дизайн настільки простий, що людина, навіть далека від технологій, може зайти і створити свою сторінку всього за лічені хвилини.

Крім того, сервіс позиціонує себе як розроблений для людей, а не для грошей, тому реєстрація безкоштовна.

Тобто кожен може створити собі візитівку або мікросайт. Якщо ж вам необхідні більш гнучкі налаштування, кастомізація чи глибока аналітика, тоді можна перейти на один із платних пакетів.

Функція оплати та ШІ-помічник

Владислав Вєтрюк, розробник сервісу uadd.me, у розмові з ProIT зокрема анонсував нові функції, які скоро стануть доступними для користувачів сервісу.

– Скільки користувачів у вас на платформі зараз?

– Станом на сьогодні – 142 тисячі користувачів. До лютого 2022 року їх у нас було пів мільйона, а потім пішов різкий спад.

– З чим він повʼязаний?

– На жаль, так трапилося, що до лютого 2022 року наша платформа в тому числі працювала на ринку росії. У день, коли почалася повномасштабна війна, ми ухвалили рішення заблокувати всіх російських користувачів.

– Які основні завдання ставите перед собою на майбутнє?

– Масштабуватися, набирати обертів і розвиватися на європейському ринку. Із головного – дуже скоро в нашому сервісі зʼявиться функція оплати та ШІ-помічник, який зможе допомагати у візуальних налаштуваннях та роботі з текстами.

І насамкінець про перспективи

Генеральний партнер TOLOKA.vc Тарас Кириченко у коментарі ProIT назвав основне завдання, яке стоїть перед розробником та командою uadd.me:

«У них – шалені перспективи. Я особисто вже почав робити в них сторінку, тому що в мене весь час запитують: «А дай фотографію, біо і так далі». Потреба будь-якої сучасної людини, яка працює на багатьох проєктах, у тому, щоб гарно представити те, що ти робиш. Хочеться побажати розробникам більше часу приділяти тим, у кого є потреба і хто готовий за це платити гроші. Також тепер перед ними постало завдання масштабувати свій продукт і зробити так, щоб серед інших конкурентів обирали саме їх».

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.