ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Amazon Web Services відновлюється після збою

author avatar ProIT NEWS

У вівторок в Amazon Web Services, підрозділі хмарних обчислень технічного гіганта, стався масштабний збій, повідомляє The Washington Post. Клієнтами Amazon Web Services є компанії зі списку Fortune 500, стартапи та державні установи.

Проблеми в цілому було усунуто до вечора вівторка, проте вони призвели до того, що інженери тимчасово не мали доступу до певних інструментів. Boston Globe й Управління столичного транспорту Нью-Йорка були серед тих, хто написав у Twitter, що від збою постраждали їхні вебсайти.

У вівторок у другій половині дня компанія Amazon повідомила, що більшість послуг відновлено, і вона продовжує працювати над проблемами, що насамперед стосуються клієнтів, які використовують сервери в Північній Вірджинії.

Також раніше агентство Associated Press повідомляло, що не мало змоги розміщувати публікації у той момент, коли репортери намагалися висвітлити судовий процес над колишнім президентом США Дональдом Трампом в Маямі.

«Ви не усвідомлюєте, скільки яєць у кошику Amazon Web Services, доки збій не виведе з ладу більшість систем, якими ви користуєтеся щодня», — написав у Twitter Кевін Монтано, фотограф місцевої станції NBC в Олбані, штат Нью-Йорк.

AWS надає в оренду платформу хмарних обчислень. Це дозволяє абонентам користуватися повноцінним віртуальним кластером комп'ютерів через Інтернет замість того, щоб запускати власні центри обробки даних. Підрозділ також продає своїм клієнтам засоби машинного навчання та інші технології.

Серйозні збої в роботі AWS вже траплялися, зокрема у 2021 році. Роком раніше збій зашкодив кільком компаніям, серед яких служба камер безпеки Ring, що належить Amazon, застосунок для пилотягів Roomba від iRobot, постачальник програмного забезпечення Autodesk, а також новинні видання, як от The Washington Post.

Серед клієнтів хмарного провайдера такі гіганти, як Netflix, Deloitte і Comcast, а також сотні стартапів і численні державні установи. Відповідно до звіту про прибутки та збитки компанії, у першому кварталі 2023 року AWS отримала понад $21 мільярд доходу.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.