ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Apple може створити Mac mini на базі нового чипа M3 у 2024 році

author avatar ProIT NEWS

Mac mini може доповнити модельний ряд M3 Mac компанії, оскільки Apple починає тестувати новий комп’ютер перед випуском у 2024 році. Про це повідомляє The Verge.

Марк Гурман із Bloomberg повідомив, що Apple може створити Mac mini на базі нового чипа M3.

Він каже, що компанія зараз тестує комп’ютер у своєму кампусі під ідентифікатором моделі Mac 15,12. Але достеменно невідомо, чи це і є Mac mini. Поки це лише припущення Гурмана.

За його словами, Apple тестує восьмиядерний ЦП і 10-ядерний графічний процесор Mac із 24 ГБ оперативної пам’яті під керуванням macOS Sonoma 14.1.

Ці специфікації подібні до базової моделі M2 Mac mini, за винятком встановленої пам’яті. Наразі базові комп’ютери Apple Silicon Mac починаються з 8 ГБ оперативної пам’яті.

У звіті про свої прибутки Apple заявила, що очікує двозначного зниження доходу від Mac у четвертому кварталі цього року.

Марк Гурман прогнозує, що будь-які комп’ютери Mac із M3 не з’являться до першого фінансового кварталу 2025 року, що починається у жовтні.

Таким чином, загальна очікувана кількість M3 Mac зросте до шести й охопить всі основні настільні комп’ютери та ноутбуки компанії, включно з iMac, який, ймовірно, скоро побачить своє перше оновлення з 2021 року.

Версія M3 для Mac Studio та Mac Pro поки не очікується. Нагадаємо, обидва з них зробили стрибок до M2 від Apple лише цього року на WWDC.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.