ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Чат-бот Bard від Google офіційно запустився в Україні

author avatar ProIT NEWS

Конкурент ChatGPT, чат-бот Google Bard на основі штучного інтелекту, став доступним в Україні. Про це повідомляє Мінцифри.

У червні команда ProIT звʼязувалася з командою Google Labs й отримала відповідь, що американська компанія не мала утверджених планів щодо надання доступу до ШІ-бота цьогоріч.

У Google тоді підкреслили, що все залежатиме від кількості й активності користувацьких запитів, і наголосили, що зараховують наш запит як інтерес з боку України. Тепер Мінцифри офіційно підтвердила запуск Google Bard в Україні.

Чат-бот зі штучним інтелектом допомагає отримувати чіткі відповіді на запитання.

Користувач формулює запит, а Bard збирає найбільш відповідну інформацію з інтернету. При цьому чат-бот може відповідати користувачу не лише текстом, а й голосом. Це корисно, якщо ви хочете почути правильну вимову слова або, наприклад, вірш.

Розширення надійшло із кількома важливими функціями й оновленнями.

Чат-бот відтепер підтримує понад 40 мов (включно з українською) і надає більш персоналізовані відповіді.

Головні оновлення такі:

  • Аудіовідповіді: це особливо корисно, якщо ви хочете почути правильну вимову слова або послухати вірш чи сценарій. Просто введіть запитання й виберіть іконку звуку.
  • Налаштування відповідей: можна змінювати тон і стиль відповідей Bard п’ятьма різними варіантами (простий, довгий, короткий, професійний або звичайний). Проте ця функція поки що доступна лише англійською мовою.
  • Закріпити чи перейменувати розмову: коли ви розпочинатимете бесіду з чат-ботом, на бічній панелі відображатимуться опції закріплення, перейменування та вибору останніх розмов.
  • Більше можливостей для експорту коду: з’явилася нова функція, яка дає змогу експортувати код Python у Replit (на додаток до Google Colab).
  • Поширення відповідей: за допомогою посилань для спільного доступу ви можете ділитися своїми ідеями з іншими людьми.
  • Зображення у запитах: відтепер користувачі можуть завантажити зображення разом із запитом, і Bard проаналізує фотографію, щоб допомогти. Ця функція також поки що доступна лише англійською мовою.
Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.