ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

ChatGPT провів весільну церемонію. Але спочатку чат-бот сказав «ні»

author avatar ProIT NEWS

Чат-бот ChatGPT став церемоніймейстером на весіллі у штаті Колорадо, США. При цьому чат-бот зі штучним інтелектом спочатку відмовився від такої честі. Про надзвичайно технологічне одруження розповідає Business Insider.

Ідея використати ШІ у ролі ведучого весільної церемонії належить батьку нареченої. Стівен Вінч спочатку хотів залучити ChatGPT як офіціанта, однак чат-бот відхилив такий запит.

«Спочатку він сказав «ні». Я не можу цього зробити, у мене немає очей, у мене немає тіла. Я не можу служити на вашому весіллі», – сказав він CBS Colorado.

Тож наречені попросили ШІ стати їхнім церемоніймейстером.

ChatGPT проводив церемонію за допомогою застосунку: він виступив із промовою для 30 гостей весілля, його «голос» звучав через колонки, на які були одягнуті маски роботів.

До промови чат-бота увійшли уривки зі Святого Письма, а також його власні інтерпретації любові та шлюбу. Загалом лише обітниці молодята написали самі, все інше для них зробив ChatGPT, повідомляє місцева газета The Longmont Leader.

«Як ШІ-церемоніймейстер на весіллі Різ Елісон Вінч і Дейтона Труітта, я зосереджуся на святкуванні їхньої унікальної подорожі кохання та єдності, підкреслюючи дивовижне поєднання людських зв’язків і технологічних інновацій, – зазначив чат-бот. – Я підкреслю силу їхнього союзу надихати, об’єднувати та руйнувати бар’єри, привертати увагу світу історією, яка виходить за межі загальноприйнятих норм. Під час церемонії я красномовно висловлю значення цього історичного моменту й безмежні можливості, які виникають, коли перетинаються любов і технології».

Молодятам сподобалось, як пройшла церемонія. На їхню думку, чат-бот додав особливості їхньому одруженню та «сприйняв щось особисте для людей, як-от весілля».

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.