ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Через витік даних стало відомо, хто отримує найвищі зарплати в Google

author avatar ProIT NEWS

Витік платіжних даних Google продемонстрував найбільші зарплати, які технологічний гігант виплачує своїм співробітникам.

Business Insider отримав доступ до внутрішньої електронної таблиці, яка містить дані про заробітну плату понад 12 тисяч співробітників Google у США минулого року. Згідно з цими даними, інженери-програмісти та юридичні корпоративні радники – одні з найбільш високооплачуваних посад у компанії.

Дані стосуються лише посад у Сполучених Штатах Америки. Цю інформацію робітники надали добровільно.

Відповідно до таблиці, фахівці, які працювали в компанії довше і на вищому рівні, як правило, отримували й вищу заробітну плату.

Наприклад, найбільш високооплачуваний інженер-програміст повідомив, що є працівником 7-го рівня й отримав $718 тисяч базової зарплати. Більшість інженерів програмного забезпечення розповіли про свої заробітні плати, суми яких коливалися в діапазоні від $100 тисяч до $375 тисяч.

«Ми надаємо найвищу на ринку винагороду для наших робітників, включно із зарплатою, капіталом, відпусткою та набором пільг», – зауважив Тамані Джаясінгхе, представник Google.

На графіку вище наведений середній рівень винагород серед інженерних співробітників компанії. Загалом вони ж є одночасно групою з найвищим рівнем зарплат.

Менеджери з продажів отримують практично удвічі менший рівень оплати праці, якщо порівнювати з інженерними вакансіями. При чому це стосується усіх 10 перших позицій у рейтингу, який склав Business Insider.

Власний капітал компанії Google надається працівникам у формі обмежених акцій, що може значно збільшити загальний дохід робітників. Проте варто зазначити, що не всі працівники надали дані про капітал і бонуси.

З наведеного графіка видно, що найвищі бонуси також отримують інженери-програмісти, значно випереджаючи дата-аналітиків, які опинилися на другому місці.

Найменшу кількість бонусів серед 10 перших позицій у рейтингу отримують UX-дизайнери.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.