ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Чутки: Apple припинить випуск силіконових чохлів для iPhone і ремінців Apple Watch

author avatar ProIT NEWS

Wonderlust від Apple, на якій буде анонсовано абсолютно нові iPhone 15 та iPhone 15 Pro, вже завтра. Нові чутки, які з’явилися в останню хвилину, свідчать про те, що Apple, окрім зняття з виробництва цього року лінійки шкіряних чохлів, також може почати поступово припиняти виробництво силіконових аксесуарів, пише 9to5Mac.com.

Ці чутки поширюються MacRumors з посиланням на анонімне джерело. Перехід від силікону «відбуватиметься поступово, наявні моделі не оновлюватимуться новими варіантами кольорів», а силіконові аксесуари будуть замінені на «більш екологічні матеріали нового покоління».

Apple продає широкий асортимент аксесуарів із силіконової гуми та фтореластомерів. Це чохли для iPhone, ремінці Apple Watch, аксесуари AirTag тощо.

Перехід від гуми та фтореластомеру, без сумніву, буде більшим завданням, аніж запланований перехід від шкіри. Ці матеріали використовуються у найпопулярніших і найдоступніших браслетах для Apple Watch. Згідно з чутками, цей перехід буде більш поступовим, аніж перехід від шкіри.

Починаючи з лінійки iPhone 15 цього року, очікується, що Apple буде використовувати новий матеріал під назвою FineWoven для преміальних чохлів для iPhone. Ці чохли описуються як виготовлені зі «штучної шкіри». Деякі джерела в ланцюгу постачання називають їх «чохлами з екологічно чистої тканини Magsafe».

Також ходили чутки про новий стиль браслета Apple Watch цього року. Джерело припускає, що вказаний ремінець матиме магнітну застібку та буде зроблений із того самого матеріалу, що й чохли FineWoven для iPhone 15.

Повідомляється, що новий ремінець коштуватиме $99, що відповідає ціні на плетений браслет Solo Loop і буде на $50 дешевше, ніж браслет Modern Buckle від Apple.

Слідкуйте за новинами, ProIT повідомлятиме про всі події на Wonderlust.

Apple at Work: реклама, серіал чи шоукейс магії? Все про серіал і не тільки – на ProIT.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.