ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Cisco запускає додаткову підтримку в Security Cloud, побудовану на Hypershield і Splunk

author avatar ProIT NEWS

На конференції RSA, яка проходить цього тижня у Сан-Франциско, Cisco Systems Inc. оприлюднила серію нових пропозицій у своїй Cisco Security Cloud. Ці функції, розроблені для підтримки та захисту штучного інтелекту, допомагають компаніям захистити свої програми, пристрої, користувачів і дані, повідомляє Silicon Angle.

Що ж оголосила Cisco?

SOC майбутнього

  • Інтеграція системи Cisco XDR зі Splunk Enterprise Security забезпечить сповіщення та виявлення з Cisco XDR у Splunk ES. Комбінація дозволяє підприємствам вибирати елементи, щоб зміцнити свій захист.
  • Безперервне виявлення активів і моніторинг відповідності за допомогою Splunk Asset і Risk Intelligence, щоб команди безпеки отримували видимість (чого їм дуже бракує), що є важливим для ефективного захисту.
  • Дає змогу аналітикам безпеки реагувати на нові загрози, надаючи контекстну інформацію, керовані відповіді, рекомендовані дії й автоматизовані робочі процеси за допомогою Cisco AI Assistant for Security. AI Assistant дозволяє аналітикам ухвалювати рішення незалежно від рівня навичок, надаючи контекстну інформацію, відповіді та рекомендації щодо подальших дій.
  • Нові можливості в Cloud Detection and Response від Cisco, які виявлятимуть і сповіщатимуть групи безпеки про нові загрози у хмарних програмах. Завдяки штучному інтелекту та машинному навчанню, включеним у Panoptica CNAPP Cisco, команди також отримають рекомендації.

Масштабний центр обробки даних Hypershield AI

Після представлення Hypershield минулого місяця Cisco розгортає нові функції для виявлення та запобігання атакам, які виникають через невизначені вразливості у середовищах робочого навантаження в режимі реального часу.

Крім того, компанія може ізолювати потенційні шкідливі робочі навантаження, щоб мінімізувати вплив вразливостей.

Cisco Hypershield забезпечує безпеку центрів обробки даних і хмарних середовищ, водночас вирішуючи зростаючі виклики для інфраструктури інформаційних технологій, які створює ШІ.

Захист користувачів

Identify Intelligence від Cisco має на меті зупинити атаки ідентифікаційної інформації за допомогою простішого користувацького досвіду.

Duo Passport прагне мінімізувати проблеми з автентифікацією завдяки спрощеному доступу для співробітників, забезпечуючи при цьому високий рівень безпеки.

Cisco Identity Intelligence в Duo розроблено для підвищення безпеки ідентифікаційної інформації за допомогою аналітики ШІ.

Нагадаємо, минулого року Cisco купила Splunk за $28 мільярдів та суттєво розширила портфоліо безпеки.

Програмна платформа Splunk, заснована у 2003 році, відома широкими можливостями пошуку, моніторингу й аналізу даних із різних систем. Групи мережевої безпеки можуть використовувати цю інформацію, щоб отримати кращу видимість і збирати інформацію про мережевий трафік, брандмауери, системи виявлення вторгнень (IDS), системи запобігання вторгненням (IPS), а також SIEM-системи.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.