ProIT: медіа для профі в IT
2 хв.

Дослідження: діти отримують 4500 сповіщень на день, сидять у TikTok майже 2 години й ненавидять Facebook

author avatar ProIT NEWS

Нове дослідження показує, що діти отримують понад 4500 сповіщень на день і мають деякі передбачувані улюблені (і менш улюблені) програми на смартфоні, повідомляє Gizmodo.

Дослідження, проведене Common Sense Media та Дитячою лікарнею К. С. Мотта при Мічиганському університеті, називає смартфон «постійним супутником», яким підлітки 11-17-років у США користуються в середньому 4,5 години на день. У цьому експерименті використовувалися лише пристрої Android.

Учасники дослідження брали свої телефони до рук в середньому 51 раз на день, причому показники охоплювали від 2 до 498 підйомів на день.

Дослідження також показало, що діти отримували понад 4500 сповіщень на свої пристрої щодня. Більшість із них надходять із Snapchat і Discord.

«Оскільки сповіщень дуже багато і вони надходять вдень і вночі, вони вимагають керування молодими користувачами. Snapchat і Discord посіли найвище місце за кількістю сповіщень, надісланих учасникам протягом звичайного дня, причому деякі учасники отримували сотні повідомлень із цих платформ», – йдеться у дослідженні.

Соціальні медіаплатформи з усіх боків залучають підлітків до взаємодії, а TikTok є найпопулярнішим. 50% залучених підлітків використовували TikTok у певній якості протягом тижня збору даних у середньому 1 годину 52 хвилини.

Підлітки, які брали участь у дослідженні, розповіли дослідницькій групі, що TikTok – просте джерело розваг із неймовірно надійним алгоритмом порівняно з іншими платформами для обміну відео, такими як YouTube й Instagram.

«Я також вважаю, що алгоритм TikTok набагато кращий за будь-який інший. Навіть ролики в Instagram, а потім YouTube Shorts це те ж саме, що й TikTok, але алгоритм TikTok просто викликає більшу залежність. Я відчуваю, що [він]… захоплює вас більше, і він також дуже швидко адаптується», – сказав одинадцятикласник в інтерв’ю для дослідження.

Тим часом Facebook втрачає популярність серед покоління «зумерів» і Gen Alpha.

Дослідження показало, що менш ніж 20% учасників використовували платформу у будь-якій якості протягом тижня. Ці результати доповнюють опитування 2021 року, в якому лише 2% із 10 тисяч опитаних підлітків США назвали Facebook улюбленим застосунком.

Подібним чином дані, опубліковані минулого року Pew Research Center, показали, що Facebook користується менше третини підлітків у США.

Покоління Z (Generation Z, у розмовній мові відомі як «зумери») – термін, що застосовується для людей, які народилися між другою половиною 90-х і другою половиною 2000-х років.

Покоління Альфа (Generation Alpha, Gen Alpha) – термін, що застосовується відносно людей, які народилися приблизно між початком-серединою 2010-х і серединою 2020-х років.

Покоління Альфа – перше покоління, що повністю народилось у XXI столітті. Більшість представників покоління Альфа – діти «міленіалів», рідше – «зумерів».

Раніше ProIT публікував результати дослідження, яке виявило реальну продуктивність дистанційних робітників.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.