ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Duo Chat AI від GitLab вже відкритий для DevSecOps

author avatar ProIT NEWS

GitLab Inc. оголосила про загальну доступність свого нового чат-бота Duo Chat із генеративним ШІ, який може надавати вказівки в режимі реального часу як для просунутих розробників програмного забезпечення, так і для не інженерів із досвідом спілкування, повідомляє Silicon Angle.

Нова можливість чату зі штучним інтелектом тепер доступна як частина GitLab 16.11 і призначена для об’єднання всіх функцій ШІ-платформи в один інтерфейс природної мови для підключення можливостей життєвого циклу DevSecOps.

Після додавання Chat у GitLab повідомили, що користувачі отримають помічника в середовищі кодування, тестування та розгортання, який допоможе у робочих процесах і на шляху розробки.

Duo Chat може надавати пояснення, щоб допомогти користувачам зрозуміти незнайомий код. Їм лише необхідно виділити розділ свого коду та попросити чат-бота описати, як код працює, – і все це без необхідності копіювати та вставляти код у Google.

Розробники також можуть використовувати Chat для автоматизації створення тестів для виявлення помилок і проблем. Чатом можна користуватися і для додавання модулів до конвеєра робочого процесу, наприклад сканера вразливостей.

Чат доступний у застосунку Duo Pro. Він поєднується з іншими функціями ШІ, які можуть передбачувано завершувати цілі блоки коду в середовищі кодування розробника.

Duo Chat доступний у вебінтерфейсі GitLab разом з іншими популярними інструментами розробки, такими як VS Code і набір інструментів розробки JetBrains. За потреби чат можна розширити, додавши спеціальні інструменти, які допоможуть виконувати спеціальні завдання, унікальні для вашої організації.

У компанії стверджують, що платформа Duo Pro створена з урахуванням конфіденційності та безпеки. Приватний непублічний код клієнта, який зберігається в GitLab, не використовується для навчання чи тонкого налаштування моделей ШІ.

Крім того, для передплатників GitLab Premium та Ultimate додано нову функцію контролю конфіденційності AI.

Читайте також на ProIT: Google додає ШІ-інструмент Gemini Cloud Assist для автоматизації робочих процесів DevOps.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодної публікації!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.