ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

GitKraken додає інструменти для оптимізації робочих процесів DevOps

author avatar ProIT NEWS

GitKraken представив набір інструментів, розроблених, щоб спростити розробникам переміщення між кількома середовищами застосунків, включаючи пропозицію, яка надає інтерфейс командного рядка (CLI), що забезпечує глибшу інтеграцію у робочі процеси DevOps. Про це повідомляє DevOps.

Генеральний директор GitKraken Метт Джонстон розповів, що GitKraken CLI дозволить командам DevOps підвищити продуктивність розробників, зменшивши незручності при перемиканні між кількома середовищами хмарних обчислень.

Розширення GitKraken Browser Extension робить набір інструментів, які надає компанія, доступними безпосередньо з браузерів Chrome, Firefox і Edge, із вбудованою підтримкою доступу до GitHub, GitLab, Azure DevOps і Bitbucket.

Також доступний попередній перегляд хмарного сервісу GitKraken.dev, а на початку наступного року компанія також збирається додати підтримку інтегрованого середовища розробки IntelliJ (IDE) до GitLens.

GitLens – це розширення з відкритим вихідним кодом для коду VS, яке наразі надає компанія, щоб спростити ідентифікацію конкретних розробників, які написали фрагмент коду. Компанія стверджує, що зараз встановлено понад 25 мільйонів екземплярів GitLens.

GitKraken додатково надає послуги для співпраці, зокрема спільні робочі області, хмарні виправлення, фокусні перегляди й інструменти для отримання інформації на основі показників DevOps Research and Assessment (DORA), визначених Google.

Компанія також взяла на себе зобов’язання інвестувати в генеративний штучний інтелект (AI) для автоматизації таких завдань, як створення та пояснення повідомлень про фіксацію.

Від організацій будь-якого розміру тепер вимагається робити більше з меншими витратами, тому багато з них зараз прагнуть надати розробникам більше часу для написання коду, а не для керування середовищем застосунків, вважають у GitKraken.

Надання розробникам більше часу для написання коду не обов’язково означає, що буде відповідне підвищення продуктивності. Проблема полягає у тому, що більше часу для написання коду не завжди призводить до розробки коду вищої якості. Однак спрощення робочих процесів дає змогу розробникам витрачати більше часу на написання коду, зазначають у GitKraken.

Читайте також на ProIT: HashiCorp оптимізує робочі процеси для підвищення продуктивності.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.