ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

GlobalLogic купила ІТ-компанію Sidero і розширюється на ринок Ірландії

author avatar ProIT NEWS

Компанія GlobalLogic (лідер у сфері цифрової інженерії, що належить Hitachi Group) оголосила про придбання Sidero – провідного розробника хмарного програмного забезпечення у сфері зв’язку в Ірландії.

Придбання Sidero поглибить компетенції GlobalLogic у сфері інжинірингу, архітектури та хмарного програмного забезпечення.

Як партнер Amazon Web Services (AWS) з акредитованими консультантами, компанія Sidero все більше використовує Cloud Native для розроблення, впровадження та запуску програмного забезпечення. Це середовище забезпечує гнучкість хмарних обчислень, тим самим зберігаючи потрібну для бізнесів швидкість надання різноманітних додатків.

Вказана стратегічна угода спрямована на зміцнення потенціалу GlobalLogic у динамічному секторі комунікаційних технологій та розширення присутності компанії у Європі, зокрема в Ірландії.

Sidero була заснована невеликою командою інженерів у 2013 році в Ірландії. Досвід компанії у таких технологіях, як Radio Access Network (RAN, мережа радіодоступу), Self-Optimizing Networks (SON, самоорганізовані мережі), хмарних рішеннях і практиках гнучкої розробки (Agile), доповнять велике інженерне портфоліо GlobalLogic.

Талановита команда інженерів та дизайнерів компанії, яка працює в Атлоні (Республіка Ірландія) та Ньюрі (Північна Ірландія), створюватиме інноваційні рішення для поточних і майбутніх клієнтів GlobalLogic.

Умови угоди не розголошуються. Згідно з домовленостями Sidero продовжить працювати в поточному складі як дочірня компанія GlobalLogic. Однак угоду ще мають схвалити регуляторні органи. Очікується, що вона буде остаточно укладена у другій половині 2023 року.

Нагадаємо, GlobalLogic входить до складу Hitachi, Ltd. і надає клієнтам послуги зі створення стратегічного дизайну, комплексного інжинірингу й експертизи в галузі даних. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу.

Компанія GlobalLogic працює з клієнтами у сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, промисловості, медіа та розваг, напівпровідників і технологій.

Раніше GlobalLogic купила румунську компанію з розроблення програмного забезпечення Fortech і латиноамериканську компанію цифрової інженерії й обробки даних Hexacta.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.