Google оголоcив про доступність сервісу iPaaS
Приблизно хвилину

Google оголоcив про доступність сервісу iPaaS

author avatar ProIT NEWS

Google зробив доступною інтеграційну платформу як послугу (iPaaS), яка спрощує процес інтеграції даних і додатків у хмарному середовищі. Про це повідомляє DevOps.

Аміт Завері, віцепрезидент і генеральний менеджер платформи Google, сказав, що служба інтеграції додатків надає ІТ-організаціям усі переваги iPaaS, не вимагаючи від них самостійного керування платформою інтеграції.

Цей підхід зменшує загальну вартість інтеграції порівняно з використанням кількох точкових продуктів, які не керуються через єдину структуру, зазначив Завері.

iPaaS є рішенням для автоматизації й оптимізації процесів інтеграції, що дає змогу підприємствам легко та безпечно підключати, обмінюватися даними та керувати різноманітними додатками в хмарному середовищі. iPaaS надає інструменти для моніторингу й управління процесами інтеграції.

Сервіс Google Application Integration також надає доступ до інструменту Visual Integration Designer, який можна використовувати для створення робочих процесів за допомогою інструменту з низьким кодом. Наразі існує понад 75 конекторів, які можна використовувати для інтеграції кількох служб Google Cloud і сторонніх платформ, які можуть працювати як у хмарі, так і в локальному ІТ-середовищі.

Враховуючи попит на інтеграційні рішення у хмарних середовищах, який зростає, Google ставить за мету забезпечити найвищу продуктивність і безпеку для користувачів. Впровадження iPaaS дасть змогу підприємствам скоротити час і зусилля, необхідні для інтеграції даних та додатків, що сприятиме покращенню робочих процесів і результатів бізнесу.

ІТ-команди, які використовують iPaaS, можуть більше зосередитися на важливіших ІТ-завданнях. Проблема полягає у тому, щоб визначити, які інтеграційні проєкти справді потребують професійних розробників із великим досвідом інтеграції, а з якими за допомогою інструменту з низьким кодом може впоратися майже будь-який розробник.

Раніше ProIT повідомляв, що Google тестує Genesis – інструмент ШІ, який може писати новини.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.