ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google оголоcив про доступність сервісу iPaaS

author avatar ProIT NEWS

Google зробив доступною інтеграційну платформу як послугу (iPaaS), яка спрощує процес інтеграції даних і додатків у хмарному середовищі. Про це повідомляє DevOps.

Аміт Завері, віцепрезидент і генеральний менеджер платформи Google, сказав, що служба інтеграції додатків надає ІТ-організаціям усі переваги iPaaS, не вимагаючи від них самостійного керування платформою інтеграції.

Цей підхід зменшує загальну вартість інтеграції порівняно з використанням кількох точкових продуктів, які не керуються через єдину структуру, зазначив Завері.

iPaaS є рішенням для автоматизації й оптимізації процесів інтеграції, що дає змогу підприємствам легко та безпечно підключати, обмінюватися даними та керувати різноманітними додатками в хмарному середовищі. iPaaS надає інструменти для моніторингу й управління процесами інтеграції.

Сервіс Google Application Integration також надає доступ до інструменту Visual Integration Designer, який можна використовувати для створення робочих процесів за допомогою інструменту з низьким кодом. Наразі існує понад 75 конекторів, які можна використовувати для інтеграції кількох служб Google Cloud і сторонніх платформ, які можуть працювати як у хмарі, так і в локальному ІТ-середовищі.

Враховуючи попит на інтеграційні рішення у хмарних середовищах, який зростає, Google ставить за мету забезпечити найвищу продуктивність і безпеку для користувачів. Впровадження iPaaS дасть змогу підприємствам скоротити час і зусилля, необхідні для інтеграції даних та додатків, що сприятиме покращенню робочих процесів і результатів бізнесу.

ІТ-команди, які використовують iPaaS, можуть більше зосередитися на важливіших ІТ-завданнях. Проблема полягає у тому, щоб визначити, які інтеграційні проєкти справді потребують професійних розробників із великим досвідом інтеграції, а з якими за допомогою інструменту з низьким кодом може впоратися майже будь-який розробник.

Раніше ProIT повідомляв, що Google тестує Genesis – інструмент ШІ, який може писати новини.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.