ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

Google відкрив свою платформу генеративного ШІ для всіх безкоштовно

author avatar ProIT NEWS

Тепер бізнеси можуть вільно інтегрувати Vertex AI від Google у свої програми, повідомили у Google Cloud.

У Google Cloud оголосили про загальну доступність підтримки генеративного ШІ у Vertex AI. Компанія надасть клієнтам доступ до найновіших можливостей платформи для створення та роботи спеціальних генеративних програм ШІ.

Завдяки цьому розробники отримають доступ до текстової моделі на базі PaLM 2, Embeddings API для тексту та інших базових моделей у Model Garden, а також використають зручні інструменти в Generative AI Studio. В Model Garden доступно понад 60 моделей.

У Google Cloud пояснити рішення зробити Vertex AI загальнодоступним прагненням «зробити генеративний штучний інтелект корисним для всіх».

«Для цього потрібно більше, ніж зробити потужні базові моделі доступними для компаній, урядів і розробників. Моделі також мають підтримуватися платформами, які роблять адаптацію швидшою та безпечнішою», — повідомили в Google Cloud.

Завдяки функціям керування даними корпоративного рівня, безпеки та захисту Vertex AI може полегшити клієнтам доступ до базових моделей, налаштувати їх за допомогою власних даних і швидко створювати генеративні програми ШІ.

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.