ProIT: медіа для профі в IT
Приблизно хвилину

GoPro планує випустити нову 360-градусну камеру GoPro Max

author avatar ProIT NEWS

Під час нещодавньої презентації нової екшн-камери GoPro 12 засновник та генеральний директор GoPro Нік Вудман зробив важливий анонс. Він підтвердив, що компанія активно працює над оновленою версією своєї 360-градусної камери – GoPro Max, повідомляє The Verge.

Останнє оновлення лінійки GoPro Max відбулося ще у 2019 році. Вудман не розкрив конкретних деталей щодо характеристик і можливостей нової камери, але підкреслив, що «вона буде варта очікування».

Слід зазначити, що GoPro була однією з «піонерів» у виробництві 360-градусних камер для споживачів. Fusion, запущена у 2017 році, й Omni – система для зйомки з використанням шести камер, стали ключовими етапами у розвитку сегменту.

Проте конкуренція в галузі зросла, зокрема завдяки компанії Insta360. Вона продовжує активно розвиватися і пропонує користувачам модульні камери, такі як ONE RS Twin, а також камери з великими сенсорами, підтримкою HDR й удосконаленим мобільним програмним забезпеченням для редагування 360-градусного відео.

Журналісти намагалися отримати більше інформації від GoPro щодо специфікацій і дати виходу нової камери, однак у компанії поки обмежуються коментарями «без коментарів». Тим не менш, існує сподівання, що камера буде анонсована або навіть випущена ще до початку лижного сезону.

Час покаже, яким буде новий GoPro Max та чи зможе він конкурувати з іншими провідними гравцями на ринку 360-градусних камер.

Читайте також у ProIT: Інженер створив ШІ-камеру, яка не знімає, а створює фото за описом локації.

Підписуйтеся на ProIT у Telegram, щоб не пропустити жодну публікацію!

Приєднатися до company logo
Продовжуючи, ти погоджуєшся з умовами Публічної оферти та Політикою конфіденційності.